JOIK

I am really happy to introduce another new brand that I have added to the shop. It is the brand JOIK, whose products I had the opportunity to test thoroughly and I literally fell in love with them.

JOIK products come from Estonia, which is a land of nature - vast forests, rivers and lakes. Connecting with nature is such an important part of the local people's lives, as are the folk traditions that are passed down from generation to generation. JOIK combines ancient skills and knowledge of how to use plants to benefit our beauty with modern research and production technologies. In JOIK products you will find only the finest ingredients of the highest quality from respected local producers. The concentrations of each ingredient are always calculated to provide the most effective benefit to our skin. At the same time, each of the ingredients has a specific purpose. Thus, the products deliver what they promise.

In the product range you will find for example:

Review of the e-shop
100%
bleskurychlé odeslání zboží ,přehledný eshop ,krásně zabalený, voňavý balíček je potěšení rozbalovat
100%
100%
Výborná komunikace, expresní dodávka zboží
100%
Rychlé odeslání, krásně zabalené, top produkty.
100%
Bleskové doručení do druhého dne
100%
100%
V tomto eshopu nakupuji pravidelně už pár let. Servis je od počátku bezchybný, nikdy jsem s ničím neměla problém. Nabídka značek je velmi pestrá a ceny jsou fajn.
100%
Super přírodní kosmetika na jednom místě. Objednávala jsem zde už několikrát. Rychlé dodání a krásně zabaleno. Děkuji
100%
Velký výběr ,Kvalitní zboží ,Rychlé dodání
100%
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR