Povánoční detoxikace

✅ Leden, náš oblíbený měsíc. Měsíc plný nových začátků a předsevzetí. Známe to určitě všichni. V tomto téměř magickém čase se rozhodujeme pro nové změny. Dáváme si závazek zdravěji se stravovat, sportovat, více odpočívat a vzdělávat se. Přiznáváme, jsme v tom s vámi také :) A tak nás napadlo, vytvořit v našem obchůdku zcela novou kategorii, věnovanou produktům vhodným k nastartování DETOXIKACE a zdravějšímu životnímu stylu vůbec.

 

✅ Přirozená detoxikace probíhá v těle neustále. Toxiny jsou vylučovány prostřednictvím orgánů - jater, ledvin, střev a lymfatického systému. Řadou vhodně zvolených produktů ale můžete detoxikaci v těle sami podpořit. Ulevíte tělu i mysli, pocítíte nový příliv energie, vitality a v neposlední řadě budete mít krásnější a zdravější pleť.

 

Hlavní body detoxikace

✔ snížit příjem jednoduchých cukrů a živočišných tuků

✔ zaměřit se na správný pitný režim

✔ omezit kávu, alkohol, cigarety

✔ zvýšit příjem ovoce a zeleniny, i té fermentované

✔ dopřát si alespoň 7 hodin spánku a pravidelný pobyt na čerstvém vzduchu

✔ pozitivně myslet :)

✔ najít si každý den 30 minut, kdy se budu věnovat jen sám sobě

✔ podpořit detoxikaci vhodnými přírodními doplňky:

 

✅ Detoxikační čaj od naší oblíbené Nobilis Tilia. Pravidelné pití tohoto čaje vás zbaví únavy způsobené usazováním škodlivých látek v těle a podpoří jeho přirozenou obranyschopnost. Vyvážená směs bylin s obsahem kopřivy, smetánky lékařské a přesličky prospívá především játrům a ledvinám, a tím podporuje i celkovou vitalitu těla. 

Odstartujte nový rok zdravěji!

✅ BATCH #001 a jejich luxusní růžová sůl s organickými oleji. Tato koupelová sůl kombinuje nejčistší terapeutické soli z Mrtvého moře a růžové himálajské soli. Ty obsahují 84 různých minerálů, včetně hořčíku. Jsou určeny k čištění a detoxikaci, zatímco přidaný organický šípkový a meruňkový olej vyživí suchou pokožku, ekzémy a lupénku.

Odstartujte nový rok zdravěji!

✅ TVOJE GUASHA - tradiční východoasijská technika masáží  guasha prováděná za pomoci přírodních kamenů, která se používá k navození pohody, zlepšení krevního oběhu a odstranění nahromaděných toxinů v těle. Jedná se o metodu jednoduchou, naprosto bezpečnou a v posledních letech čím dál více oblíbenou. 

???????????? VÍTE, ŽE je tato technika považována za velmi účinný nástroj srovnatelný s akupunkturou?Odstartujte nový rok zdravěji!

✅ JOIK ORGANIC a jejich detoxikační pleťová maska - osvěžující a hluboce detoxikační. Obsahuje jen ty nejlepší ingredience pro perfektní výsledek. Organický zelený čaj matcha a zelený jíl pronikají hluboko do pokožky, aby rozpustily nečistoty a detoxikovaly, organický komplex rozjasňujících nordických bylinných výtažků řebříčku, kontryhelu, máty peprné, jitrocelu a melissy pomáhají pokožce regenerovat a dodávat mladistvý, prozářený vzhled. Vyživující bambucké máslo a slunečnicový olej hydratují a pomáhají udržovat vlhkost.

 

Odstartujte nový rok zdravěji!

Review of the e-shop
100%
100%
U
100%
Varied selection of goods Clear website Speed Packaging
100%
Gorgeous goods reasonable prices fast delivery to the box superb presentation of the package, beautifully wrapped, fragrant, gift
100%
Selection of the best cosmetics of the world and our brands, everything has a pure composition Beautifully packaged L e a h l a n i - Hawaiian cosmetics is absolutely the best (their fragrance, pure composition, worth it) J o u Jou - Croatian cosmetics TOP I will definitely buy again and try their other products
100%
Large selection of natural products, fast delivery.
90%
I can also discover other products from the news
100%
Great communication. A very pro-client approach that you don't see much of these days. Ecologically packaged.
100%
100%
Accurate advertising Orientation in the store Good description of the goods, including INCI on the website and on the product Healthy ingredients Quality product Packaging
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR