Buy JOUJOU products over 90€ and get cloth bag as a gift.❤️

Další posila v čistě přírodní péči, BATCH #001

S přicházejícím létem všichni myslí zejména na dovolenou, my ale nezahálíme a připravily jsme si pro vás novinku :)

 Představujeme vám naši další posilu v čistě přírodní péči, BATCH #001

Tou další je naše nová spolupráce s britskou značkou BATCH #001. Tuto značku založila majitelka Paula díky svým malým dcerkám, které měly od narození různé kožní problémy a alergie. Na trhu však velmi těžko hledala opravdu čisté přírodní přípravky, které by pomáhaly zmíněným problémům u malých miminek a dětí a zároveň aby působily i preventivně. Rozhodla se tedy do výroby pustit sama a tak vzniklo mnoho cenných, čistě přírodních produktů, ve kterých je tou nejhodnotnější složkou včelí vosk.

Včelí vosk Paula odebírá pouze od lokálních a prověřených včelařů. Má tedy stoprocentní záruku, že je získáván etickým způsobem a co nejšetrněji. Tím je zajištěna jeho absolutní čerstvost, co nejvyšší čistota a zachování všech cenných složek v nejvyšší možné míře. Včelí vosk je přirozeně antibakteriální a netoxický.

 

Představujeme vám naši další posilu v čistě přírodní péči, BATCH #001

 

Mezi výrobky BATCH můžete najít zejména jemné pečující balzámy, ale i peelingy, účinné soli do koupele a svíčky ze včelího vosku. Velkou výhodou je, že všechny balzámky můžete vybírat v několika různých velikostech od 15 do 120 ml, i v několika druzích. Pro velmi citlivou pokožku, miminka i těhotné maminky je vhodný jejich Organický balzám pro citlivou pokožku, který je zcela bez éterických olejů a jiných dráždivých látek. Dále můžete vybírat mezi tea tree a levandulí, růží, či opuncií. Vybrat ten nejlepší je však velmi těžké, protože všechny jsou výjimečně lákavé! :)

 

Velmi oceňujeme multifunkčnost balzámků. Použít je můžete k hydrataci a ochraně celého těla i pleti, na rty, nehty, chodidla a všechna suchá místa na těle, vhodné jsou však také jako odličovač (některá balení balzámků pořídíte i s bambusovým ručníčkem, s jehož pomocí pleť hravě vyčistíte). Dále k ošetření po opalování, na štípnutí od hmyzu, modřiny a malé, povrchové ranky.

 

Nemůžeme nezmínit koupelové soli, které doplňují pečující vlastnosti balzámů. Soli kombinují nejčistší terapeutické soli z Mrtvého moře a růžové himálajské soli. Jsou plné minerálů a těch nejčistších organických olejů.

 

Velmi rády bychom Vám představily i novinku v sortimentu BATCH, růžovou řadu produktů. Pořádnou dávku extraktu z růže damašské obsahuje jak tělový peeling a balzám, tak i sůl do koupele. Produkty s touto smyslnou květinovou vůní působí blahodárně nejen na naše tělo, ale i smysly.

 

Představujeme vám naši další posilu v čistě přírodní péči, BATCH #001

 

 

 

Rodiče atopiků a ekzematiků nám dají za pravdu, že najít něco, co opravdu funguje, je opravdu těžké. Z celého srdce věříme, že právě tyto poctivé a čisté produkty vám od trápení pomohou.

Review of the e-shop
100%
100%
100%
Speed, product quality, samples with the order
100%
100%
Great communication from the store The package is beautifully eco-wrapped and smells of lavender. Unwrapping is a joy. It's like unwrapping a gift you really want.
100%
100%
100%
100%
100%
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR