LEAHLANI, a piece of Hawaii in your bathroom

We thought we'd take a break from adding new brands for a while, but in this gloomy, cold weather we wanted something to get us in the mood for summer, hot beaches and vacations. And not just any vacation, but a foreign vacation.

And so it happened that we were impressed by the new, exotic brand LEAHLANI, which flew to us from Hawaii. 

Amazing are the products themselves, their ingredients, packaging as well as the sweet scent of flowering plants combining with fruit nectar and the freshness of tropical oils. 

 

Co vše LEAHLANI nabízí?

Produkty Leahlani jsou každý týden čerstvě umíchány v malých sériích v soukromém atelíéru na bujném severním pobřeží ostrova Kauai uprostřed Tichého oceánu. Leahlani má v portfoliu od čistících produktů jako je Pamplemousse čístící olej, Honey Love vyživující peeling na obličej až po pleťové masky, séra a hedvábné tělové oleje.

A jaké jsou MUST HAVE produkty?

Určitě musíte vyzkoušet čistící olej Pamplemousse, který důkladně očistí veškeré nečistoty z vaší plet, olejíček má velmi jemnou sladkou. Nemusíte se bát, že by vás z ní bolela hlava, vůně je velmi příjemná. je lehký takže vám nezanese póry a nebudete po něm mít mastný pocit na pleti. K čeistění pleti nebo jako masku pak můžete použít čistící sametový pudr Kalima, který vaši pleť nevysuší, nezanechá ji napnutou jak je tomu třeba u běžných jílů. Jeho základem je totiž kokosové mléko, banánový a vanilkový pudr, které jsou pak doplněny jílem. Působí jemně, nicméně hluboce čistí pokožku tak, aby ji zanechal sametově jemnou a vláčnou. Zvyšuje produkci kolagenu a pomáhá s červenými fleky. Úplně nejvíc jsem si oblíbila pleťová séra. Všechna tak krásně voní, těžko vybrat jen jedno z nich. Ať už sáhnete po ranním Aloha Ambrosia hydratačním elixír, probudí vás sladká vůně exotického ovoce. Ranní elixír dodá buňkám nezbytné živiny pro skvělý start do mnohdy hektického dne. Jako další máme v nabídce rozjasňující sérum Siren a zklidňující a vyrovnávající sérum Happy Hour. Sérum Siren zjemňuje a sjednocuje texturu pleti a zjemňuje drobné vrásky. Siren je ideální pro všechny se smíšenou pletí, která má sklony k akné. Happy Hour je naopak vhodné pro suchou a citlivou pleť, která má sklony k podráždění nebo zčervenání. Jako noční péči doporučuji použít must have hluboce vyživující elixír Mahina. Tenhle elixír mě úplně dostal, jeho vůně je smyslně omamná a velmi exotická. Těžko vůni popsat, ta se musí prostě zažít :-) Mahina je nočním pokladem pro ty z nás, které chceme přirozeně dopomoci k nápravě projevům stárnutí pleti. Sáhnout můžete také po úplné novince obnovujícím séru Aqua A , které obsahuje účinné látky nové generace, zvyšuje jas pleti a vdechuje pleti mladistvou vitalitu, je v hodné pro všechny typy plet.

Pokud nejste fanoušky produktů s olejovou konzistencí, doporučuji vám vyzkoušet balzámek Bless, který je bohatý na organická másla avšak obsahuje cenné oleje, zajišťuje tak pleti hloubkovou hydrataci a výživu. Můžete jej použít i jako čistící balzámek.

 

NÁŠ TIP:  Pokud nevíte co si z nabídky vybrat, máme pro vás Aloha Glow Kit mini set bestsellerů. Sada nejoblíbenějších produktů zahrnuje:

Čistící olej Pamplemousse 30ml

Masku Mermaid 30ml

Balzámek Bless 15ml

 

Za zmínku určitě stojí i krásné balení malých, pleťových masek Magic Kit nebo The Elixír Duo a The Sérum Duo. Tyto produkty krásně využijete například při cestování, díky jejich malé velikosti a nebo Vám udělají velkou parádu jako dárek. 

 

 

Leahlani pro vás testovala Lucka :-)

31.1.2023

Review of the e-shop
100%
100%
Accurate advertising Orientation in the store Good description of the goods, including INCI on the website and on the product Healthy ingredients Quality product Packaging
100%
The package was beautifully wrapped and with a gift inside which made me very happy,thank you.
100%
Goods delivered quickly Excellent communication Gift with purchase Wide selection
100%
100%
Great selection of products at unbeatable prices Quick feedback on product inquiry Fast shipping Wonderfully packaged goods, left me impressed Small gift with order
This is not a disadvantage, but rather a recommendation - the QR code on the gift is illegible. It seems like a shame.
100%
90%
Always everything in order and delivered quickly
100%
Everything is absolutely perfect, from the goods to the communication + speed of delivery.
100%
Everything in order Speed Free personal collection
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR