Buy JOUJOU products over 90€ and get cloth bag as a gift.❤️

MYRRO, síla řecké přírody v naší nabídce

MYRRO, síla řecké přírody v naší nabídceŽivel znamená neovladatelnou a nezkrotnou přírodní sílu. Věda zná čtyři živly – oheň, vodu, vzduch a zemi, jako základní složky světa. Tyto tradiční 4 živly doplnil Platón o pátý, který uznává i buddhismus a taoismus a označuje ho symbolem kruhu. Je to nejen věda, ale i filozofie a alchymie, které s nimi pracují a často i alternativní medicína. A právě všemi těmito živly se inspiruje naše další novinka MYRRO, řecká přírodní kosmetika, v jejímž sortimentu najdete pleťové i tělové přípravky, přísady do koupele, vlasovou kosmetiku, letní i dětskou péči a to vše s certifikací GMO free

 

MYRRO, síla řecké přírody v naší nabídce

Ano, čtete správně, tato kosmetika má certifikaci GMO free, navíc produkty neobsahují minerální oleje, parabeny, barviva, silikony, ani SLS & SLES, tudíž mají všechny alergie, ekzémy i akné smůlu! :) Část produktů má biologicky odbouratelný obal z cukrové třtiny a k tomu všemu kosmetika krásně voní, jako čistá příroda, moře a bylinky. 

 

MYRRO, síla řecké přírody v naší nabídce

 

Byly jsme nedočkavé, a tak jsme vyzkoušely tělové máslo Body Butter Vanilla-Hazelnut, které má zvláčňující, ochranné a hojivé vlastnosti, je známé také vyhlazujícími účinky na pokožku. Máslo má lehoučkou konzistenci a velmi rychle se vstřebává. Navíc ta vůně, ta vůně! Připomíná nám kokosové kuličky Raffaello.... takže? Když chcete večer zhřešit, ale zdravě, namažte se tímto zázrakem od hlavy až k patě.

 

MYRRO, síla řecké přírody v naší nabídce

 

Značka MYRRO nás velmi mile překvapila i tím, že ve své nabídce má speciální řadu Hojivých balzámů HERBALISM, mezi které patří například Arnikový balzám na bolest kloubů a svalů, Eukalyptový balzám na nachlazení, Propolisový balzám k léčbě virových infekcí nebo Bělící balzám na pigmentové skvrny.  

 

MYRRO, síla řecké přírody v naší nabídce

 

Za nás tedy určitě palec nahoru, všechny produkty stojí za vyzkoušení! 

Review of the e-shop
100%
100%
100%
Speed, product quality, samples with the order
100%
100%
Great communication from the store The package is beautifully eco-wrapped and smells of lavender. Unwrapping is a joy. It's like unwrapping a gift you really want.
100%
100%
100%
100%
100%
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR