Namaste

Slovo jóga znamená sjednocení, rovnováhu a vyváženost. Překládá se z mnoha jazyků, označuje duchovní nauku, ale používá se i pro tělesná a duchovní cvičení. Jóga je mocná, neboť dokáže ovlivňovat naše těla jak fyzicky, tak i emocionálně. Její studium se rovná životní filosofii. Jóga je velmi svobodná a respektuje osobní nezávislost. Nezakládá se na omezeních a zákazech, ale na rozvoji těla a duše. 

 

Namaste 

 

Namaste, pozdrav, kterým končíme cvičení jógy. Skrývá v sobě ale víc, než jen rozloučení. Je i vyjádřením poklony, úcty a zdvořilosti. Vyslovení pozdravu Namaste vždy provází gesto spojených rukou před hrudníkem, jenž vyjadřuje jednoznačný projev úcty k partnerovi. 

Dnešní dobu mnozí z nás vnímají jako hektickou. Je tedy důležité umět se zastavit, věnovat se alespoň chvíli pouze sobě, pustit si hudbu, která je nám příjemná, zapálit svíčku, zacvičit si, meditovat nebo jen tak být sám se sebou a svými myšlenkami, potichu a s uvědoměním svého nitra. Jóga je pro tyto účely ideálním prostředníkem. Její neopakovatelnou atmosféru nám mohou pomoci dotvořit éterické oleje, jejichž vůni můžete nechat rozptýlit například v difuzéru, nebo na keramické destičce. Vyžaduje-li si situace rychlé osvěžení prostoru, svěle vám poslouží jógové spreje❤️.

✅ Jógové spreje

Aromaterapeutické a zároveň dezinfekční spreje s originální recepturou a ryze českou výrobou. Díky nim zaručeně probudíte své smysly na další úroveň a zároveň vydezinfikujete svoji jógovou podložku od bakterií a nepříjemných pachů. Vybírat můžete z více vůní podle vaší aktuální nálady. Mateřídouška, bazalka, nebo snad tea tree? Je to jen na vás :)

Namaste

Potřebujete dlouhodobější aromaterapeutický zážitek? 

✅ Pak zvolte difuzér. Dokonalou atmosféru vám navodí například ZEN difuzér od značky Nobilis Tilia. Ten vytváří velmi jemnou mlhu. Využívá ultrazvukových vibrací k výrobě studené a suché vodní mlhy, v níž se do vzduchu rozptylují éterické oleje. Je tudíž velmi šetrný, udržuje kvalitu éterických olejů a tím i jejich účinnost. Vybírat můžete z nekonečného množství vůní. Vůně bergamotu, levandule, citrónové trávy nebo speciálně namíchané směsi olejů..

 

Namaste

Z vůní vhodných do aromadifuzérů máme nejraději směs éterických olejů Jóga balanc od Nobilis Tilia, která dotváří harmonii, které potřebujete docílit. Tato nádherná, omamná směs vůní byla připravena, aby vám pomohla najít životní rovnováhu, posílit vaši vnitřní energii a sebedůvěru a vykročit ven z napětí, stresu a úzkosti. Stejně tak jsme si oblíbily uklidňující směs do aromadifuzéru JO BROWNE Calm. Uklidňující náladu vám pomůže nalézt jejich kombinace růže, santalového dřeva, jasmínu, bazalky a heřmánku.

 

Namaste

 

Vše ostatní pro váš nejdokonalejší prožitek z jógy naleznete ZDE

Vnímejme život všemi smysly! Namaste!

Review of the e-shop
100%
speed, seriousness, gift in the package :-)
100%
Fast delivery
100%
Great selection, fast delivery.
100%
100%
100%
100%
U
100%
Varied selection of goods Clear website Speed Packaging
100%
Gorgeous goods reasonable prices fast delivery to the box superb presentation of the package, beautifully wrapped, fragrant, gift
100%
Selection of the best cosmetics of the world and our brands, everything has a pure composition Beautifully packaged L e a h l a n i - Hawaiian cosmetics is absolutely the best (their fragrance, pure composition, worth it) J o u Jou - Croatian cosmetics TOP I will definitely buy again and try their other products
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR