Buy JOUJOU products over 90€ and get cloth bag as a gift.❤️

Renovality

Renovality je česká značka přírodní kosmetiky, která je vhodná pro celou rodinu. Řídí se heslem, že rostlinné oleje jsou jako rostlinné zlato a tak se k nim i tato značka chová. 

Oleje Renovality mají přírodní původ. Lisují se za studena z pečlivě vybraných rostlin. Díky tomu mají vysokou kvalitu. Obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek. Jejich výhodou je, že se snadno vstřebávají a vhodné jsou i pro velmi jemnou a citlivou pokožku. V olejích nenajdete žádné minerální oleje, syntetické látky, konzervanty ani barviva.

Oleje jsou baleny ve fialovém skle, což je pro ně ten nejlepší obal. Zaručuje totiž bioaktivní stálost olejů. Vliv světla vždy urychluje proces molekulárního rozpadu přírodních produktů. Fialové sklo je něco jako přirozený filtr, který olej chrání a jeho kvalita se tak nemění.

K nejprodávanějším produktům této značky patří Moringový olej a Hyaluronové sérum. Kromě krásných velkých olejů ve fialovém skle, které se postarají o pokožku celého těla i vlasy, si ale můžete vybrat i z kvalitních esenciálních olejů. Na suchou pokožku poslouží voňavé balzámy MIMI nebo CHOCO. Renovality postupně rozšiřuje svůj sortiment, ve kterém najdete nyní i přírodní parfémy, peelingy a určitě se můžete těšit i na další novinky :-)

Review of the e-shop
100%
100%
100%
Speed, product quality, samples with the order
100%
100%
Great communication from the store The package is beautifully eco-wrapped and smells of lavender. Unwrapping is a joy. It's like unwrapping a gift you really want.
100%
100%
100%
100%
100%
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR