Renovality

Renovality je česká značka přírodní kosmetiky, která je vhodná pro celou rodinu. Řídí se heslem, že rostlinné oleje jsou jako rostlinné zlato a tak se k nim i tato značka chová. 

Oleje Renovality mají přírodní původ. Lisují se za studena z pečlivě vybraných rostlin. Díky tomu mají vysokou kvalitu. Obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek. Jejich výhodou je, že se snadno vstřebávají a vhodné jsou i pro velmi jemnou a citlivou pokožku. V olejích nenajdete žádné minerální oleje, syntetické látky, konzervanty ani barviva.

Oleje jsou baleny ve fialovém skle, což je pro ně ten nejlepší obal. Zaručuje totiž bioaktivní stálost olejů. Vliv světla vždy urychluje proces molekulárního rozpadu přírodních produktů. Fialové sklo je něco jako přirozený filtr, který olej chrání a jeho kvalita se tak nemění.

K nejprodávanějším produktům této značky patří Moringový olej a Hyaluronové sérum. Kromě krásných velkých olejů ve fialovém skle, které se postarají o pokožku celého těla i vlasy, si ale můžete vybrat i z kvalitních esenciálních olejů. Na suchou pokožku poslouží voňavé balzámy MIMI nebo CHOCO. Renovality postupně rozšiřuje svůj sortiment, ve kterém najdete nyní i přírodní parfémy, peelingy a určitě se můžete těšit i na další novinky :-)

Review of the e-shop
100%
Jako vždy skvělá komunikace. Velký výběr produktů a bleskové dodání.
100%
bleskurychlé odeslání zboží ,přehledný eshop ,krásně zabalený, voňavý balíček je potěšení rozbalovat
100%
100%
Výborná komunikace, expresní dodávka zboží
100%
Rychlé odeslání, krásně zabalené, top produkty.
100%
Bleskové doručení do druhého dne
100%
100%
V tomto eshopu nakupuji pravidelně už pár let. Servis je od počátku bezchybný, nikdy jsem s ničím neměla problém. Nabídka značek je velmi pestrá a ceny jsou fajn.
100%
Super přírodní kosmetika na jednom místě. Objednávala jsem zde už několikrát. Rychlé dodání a krásně zabaleno. Děkuji
100%
Velký výběr ,Kvalitní zboží ,Rychlé dodání
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR