Buy JOUJOU products over 90€ and get cloth bag as a gift.❤️

Šikovní pomocníci nejen do koupelny

Čím dál více z nás se snaží svoji kosmetickou péči řešit s ohledem na životní prostředí. Přemýšlí a plánují, aby zbytečného odpadu vyprodukovali co možná nejméně. A z toho máme opravdu velkou radost. Stejnou myšlenku sdílíme spolu s vámi a tak nás napadlo vytvořit článek právě na toto téma.

Dávejme přednost opakovaně použitelným produktům

✅ Není nic jednoduššího. Nahraďme jednorázové pomůcky těmi opakovatelně použitelnými. Bude se lépe cítit nejen naše pleť, ale i celá planeta. My si pro odličování a čištění pleti oblíbily pratelné odličovací tamponky Vilibaldo a Jo Browne. Jsou vyrobené z kombinace BIO bavlny a bambusu a jsou proto dohonale jemné a šetrné, protože BIO bavlna je přirozeně měkká a netoxická.

 

Šikovní pomocníci nejen do koupelny

Péče o ně je naprosto jednoduchá! Po použití je prostě dejte prát do pračky k ostatnímu prádlu, nebo je přeperte ručně a nechte volně uschnout. 

✅ V poslední době stoupá obliba konjakových houbiček. A není se čemu divit. Taková konjaková houbička je doslova malý zázrak. Krásně vám pomůže odlíčit a vyčistit pleť, ale nekončí pouze u toho. Houbička Vám zároveň provede ten nejjemnější peeling, vyrovnává pH pleti a přirozeně ji hydratuje. Je tak jemná, že ji můžete použít i v péči o miminka. Navíc je 100% přírodní, 100% hypoalergenní a samozřejmě opakovatelně využitelná. 

Šikovní pomocníci nejen do koupelny

Péče o ni je také naprosto jednoduchá! Před prvním použití dejte houbičku pod proud vody, dokud nezměkne a následně ji použijte. Po každém použití stačí houbičku omýt vlažnou vodou a nechat ji volně vysušit.

✅ Naše oblíbená značka BATCH #001 jede také na ekologické vlně. Některé jejich balzámky totiž můžete koupit spolu s bambusovým ručníkem, který v domácnosti najde mnohé využití od pomoci při odličování či napařování obličeje, až po utírání rukou nebo celého těla. 

 

Šikovní pomocníci nejen do koupelny

Pokud jednorázové, tak alespoň kvalitní!

✅ Existují však situace, kdy není moc prostoru pro použití bavlněných tamponků, nebo houbiček. Pravda je taková, že uprostřed pustiny někde pod stanem, nemůžeme svým bavlněným pomocníkům, nebo houbičkám dopřát tu správnou péči. Naštěstí ale můžeme volit z celé řady jednorázových BIO tamponků nebo ubrousků

Review of the e-shop
100%
100%
100%
Speed, product quality, samples with the order
100%
100%
Great communication from the store The package is beautifully eco-wrapped and smells of lavender. Unwrapping is a joy. It's like unwrapping a gift you really want.
100%
100%
100%
100%
100%
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR