4 kroky péče o ruce

✅ v zimních měsících dostávaly naše ruce zabrat. Mráz, střídání teplot, dezinfekce, časté mytí rukou, nebo přetopené místnosti, to jsou faktory, které pokožce rukou příliš nesvědčí. Čím déle zima trvá, tím více je pokožka rukou vystavena nepříznivým vlivům, které ji narušují.

 

4 kroky péče o ruce

Jak o ruce po zimě pečovat? S námi máte řešení na dosah :)

✅ nebudete muset dlouze tápat mezi regály a přemýšlet, co na ruce pořídit, protože u nás nabízíme dokonale vyladěnou sadu, díky které vám nebude vůbec nich chybět, ani přebývat. A výsledek? Jednoznačně dokonalý! :)

 

Krok 1 - správný peeling

✅ je důležité pravidelně odstraňovat odumřelé buňky a usnadňovat tak přístup kosmetickým produktům prostupovat více do hloubky. Peeling určený speciálně na ruce šetrně odstraní odumřelé buňky a organické oleje pokožku zjemní a vyživí. Neznáme nic lepšího pro sametově jemné ruce :)

Jak na správnou péči o pokožku v zimě?

Krok 2 - hydratace a zvláštní péče pro jemnou kůži v okolí nehtů

✅ Včasná a pravidelná hydratace zamezí bolestivému popraskání kůže, nebo svědění. 

✅ Lehké a rychle se vstřebávající, ale zároveň hloubkově hydratující mléko na ruce v praktickém balení, to je pro chladné dny to pravé ořechové. Do kabelky, do batohu, na kancelářský stůl, všude, kde potřebujete, s sebou můžete mít a co nejčastěji využívat Rychle se vstřebávající krém na ruce. O ruce pečuje, chrání je a vyživuje.

Jak na správnou péči o pokožku v zimě?

✅ Jak už jsme zmiňovaly, neméně důležitá je i péče o jemnou kůži v okolí nehtů. Správnou péčí zabráníte drobným poraněním, ochráníte ji před infekcemi, podpoříte a posílíte růst nehtů. Hydratační olej s organickým neemem bude tou pravou volbou. 

Jak na správnou péči o pokožku v zimě?

 

Krok 3 - intenzivní péče

✅ ✅ Ochrana, hydratace, výživa a regenerace. Za vším stojí Zvláčňující a obnovující balzám na ruce a nohy. Pro okamžitou hydrataci naneste slabou vrstvu na ruce, nebo nohy. Pro intenzivní hydrataci naneste silnější vrstvu a nechte působit přes noc.

 

 

4 kroky péče o ruce

Krok 4 - povolejte na pomoc rukavice

✅ Pro hloubkovou hydrataci a regeneraci naneste na pokožku rukou před spaním silnější vrstvu JOIK ORGANIC Zvláčňujícího a obnovujícího balzámu a zabalte do bavlněných rukavic. Ráno se probudíte jako znovuzrození :)

4 kroky péče o ruce

Review of the e-shop
100%
U
100%
Varied selection of goods Clear website Speed Packaging
100%
Gorgeous goods reasonable prices fast delivery to the box superb presentation of the package, beautifully wrapped, fragrant, gift
100%
Selection of the best cosmetics of the world and our brands, everything has a pure composition Beautifully packaged L e a h l a n i - Hawaiian cosmetics is absolutely the best (their fragrance, pure composition, worth it) J o u Jou - Croatian cosmetics TOP I will definitely buy again and try their other products
100%
Large selection of natural products, fast delivery.
90%
I can also discover other products from the news
100%
Great communication. A very pro-client approach that you don't see much of these days. Ecologically packaged.
100%
100%
Accurate advertising Orientation in the store Good description of the goods, including INCI on the website and on the product Healthy ingredients Quality product Packaging
100%
The package was beautifully wrapped and with a gift inside which made me very happy,thank you.
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR