6 tipů na vánoční dárky pro muže

Víme, že vánoční svátky by měly být hlavně o příjemné atmosféře, setkávání s rodinou a přáteli a o hřejivé pohodě. Vánoce jsou ale také o splnění tajných přání. Proto se určitě shodneme na tom, že tu správnou vánoční atmosféru dokáže vykouzlit i vhodně zvolený dárek. ☺️

Pokud stále ještě přemýšlíte nad tím, čím byste letos mohli udělat svými nejbližším radost, pojďte se s námi podívat na pár zajímavých typů. Dnes se zaměříme na dárky vhodné pro naše milované tatínky, manžele, bratry, strýčky, nejlepší kamarády, pany učitele, kolegy....prostě pro muže! ❤️ 

Vymyslet zajímavý dárek pro muže je, nejen pro nás ženy, často oříšek. Ale jsme toho názoru, že s vhodně zvolenou kosmetikou nikdy nemůžete sáhnout vedle. Vybraly jsme pro vás ty nejoblíbenější a hlavně prověřené kousky z našeho obchůdku a tak věříme, že i vašim drahým polovičkám, nebo tatínkům, či dědečkům, udělají radost.

Muži a svíčky? Proč ne? Naše svíčky Rewined milují i muži! Jsou totiž velice stylové a originálně voní. Díky unikátnímu spojení funkčního designu a vůně inspirované vínem se v zahraničí staly doslova hitem a tak jsme moc rády, že tyto originální kousky můžeme nabídnout i vám, našim zákaznicím a zákazníkům.

Zajímavé typy na vánoční dárky pro muže.

Vhodný krém na holení je sázkou na jistotu. Tento od JOIK ORGANIC navíc opravdu zajímavě voní!

 

Zajímavé typy na vánoční dárky pro muže.

 

Není nad funkční deodorant! Ten od JOIK ORGANIC Vás rozhodně nezklame a navíc voní po šalvěji.

 

Zajímavé typy na vánoční dárky pro muže.

 

Pro vašeho "Pana Božského" jedině toto mýdlo! Protože božsky nejen vypadá, ale i voní.

 

Zajímavé typy na vánoční dárky pro muže.


Nejen sportovci ocení tento oblíbený Arnikový balzám od řecké značky MYRRO. Balzám obsahuje dokonalou směs účinných a protizánětlivých BIO bylinek a uleví tak nejen namáhaným svalům, ale i kloubům a modřinám.

 

Zajímavé typy na vánoční dárky pro muže.

Na závěr nám dovolte doporučit Vám něco trochu praktického :) Novinkou v našem e-shopu jsou produkty americké značky Wine Away. Jedná se o pozoruhodný odstraňovač skvrn, který je vyvinut tak, aby rychle a jednoduše odstranil většinu skvrn nejen od červeného vína, ale třeba i kávy, ovocných šťáv a inkoustu. Určitě s námi budete souhlasit, že jde o vhodnou volbu pro nadcházející svátky a to zejména pro milovníky dobrého vína.

 

Zajímavé typy na vánoční dárky pro muže.

Je toho ještě mnoho, co bychom Vám rády doporučily, ale na to by nám jeden článek nestačil! Další typy na nejvhodnější vánoční dárky proto naleznete pod tímto odkazem. Přejeme Vám příjemné nakupování! ❤️

Review of the e-shop
100%
Jako vždy skvělá komunikace. Velký výběr produktů a bleskové dodání.
100%
bleskurychlé odeslání zboží ,přehledný eshop ,krásně zabalený, voňavý balíček je potěšení rozbalovat
100%
100%
Výborná komunikace, expresní dodávka zboží
100%
Rychlé odeslání, krásně zabalené, top produkty.
100%
Bleskové doručení do druhého dne
100%
100%
V tomto eshopu nakupuji pravidelně už pár let. Servis je od počátku bezchybný, nikdy jsem s ničím neměla problém. Nabídka značek je velmi pestrá a ceny jsou fajn.
100%
Super přírodní kosmetika na jednom místě. Objednávala jsem zde už několikrát. Rychlé dodání a krásně zabaleno. Děkuji
100%
Velký výběr ,Kvalitní zboží ,Rychlé dodání
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Čeština
cz
English
en
EUR