CHISTEE opět v našem obchůdku!

CHISTEE opět v našem obchůdku! 

CHISTEE opět v našem obchůdku!  

 

Tak teď vás vyzkoušíme, jestli máte dobrou paměť ☺️ Pamatujete si na 100% přírodní a biologicky rozložitelné čistící přípravky Chistee v naší nabídce? My myslíme, že se na ně nedá zapomenout ☺️ A tak je vracíme do našeho sortimentu v plné parádě a jsme za to moc rády!

 

CHISTEE opět v našem obchůdku!

 

Tato slovenská značka, kterou tvoří duo otce s dcerou, se pyšní těmi nej vlastnostmi jejich výrobků. Všechny produkty mají silný čistící a antibakteriální účinek, přitom ale pokožce nijak neublíží. Klidně můžete uklízet bez rukavic, nebo s dětmi, které mnohdy tak rády pomáhají a nemusíte se bát, že si ublíží, což je za nás opravdu jedinečné! Navíc neublíží ani vaší peněžence. Z jedné lahve univerzálního čistícího koncentrátu můžete vyrobit až 12 silně antibakteriálních sprejů o objemu 520 ml.

 

CHISTEE opět v našem obchůdku!

 

Chcete umýt ruce, nádobí, nábytek, podlahu, vanu, interiér i exteriér auta, gril, prádlo, jablko (ano myslíme opravdu jablko, nebo jakékoli jiné ovoce, nebo zeleninu :) nebo cokoliv jiného? Nebojte se Chistee vyzkoušet. Vybrat si můžete z několika různých příjemných vůní. My nejvíce milujeme svěží citrusovou, ale věříme, že i levandule, nebo máta, si najde mnoho nadšených zastánkyň.

 

CHISTEE opět v našem obchůdku!

 

Z produktů jsme si nejvíce oblíbily univerzální sprej, který odstraní mastnotu a nečistoty ze všech povrchů, včetně textilií. Hodí se do kuchyně, koupelny, dětského pokoje i na cestování a ta vůně....ta vůně, je prostě skvělá.

Co když ale potřebujete ještě větší extra dávku čistoty? Třeba na toaletu, klimatizaci, nebo na extra špinavou podlahu? I na tyto případy v Chistee mysleli a vytvořili Čistící sprej Clinic. Tento sprej představuje jakýsi pomyslný vrchol dosavadního výzkumu v Chistee a je určený na čištění prostorů a předmětů vystavených extrémnímu bakteriálnímu a bílkovinovému znečištění. Před tímto sprejem si jednoduše nemůže být žádná bakterie jistá.

CHISTEE opět v našem obchůdku!

 

Za zmínku stojí také jejich Antibakteriální sprej na ruce. Antibakteriální sprej u sebe v dnešní době nosí snad každý, tento je ale bezpečný, nevysušuje pokožku rukou, nedráždí dýchací cesty a svěže voní.

CHISTEE opět v našem obchůdku!

 

Chistee, to jsou čistící prostředky nové generace, výrobky, které nezatěžují vodu, půdu ani váš životní prostor. Jsme opravdu pyšné, že si můžete u nás vybrat z celé řady výrobků této značky. Myslete ekologicky a ekonomicky zároveň ????????☘

 

CHISTEE opět v našem obchůdku!

Review of the e-shop
100%
100%
U
100%
Varied selection of goods Clear website Speed Packaging
100%
Gorgeous goods reasonable prices fast delivery to the box superb presentation of the package, beautifully wrapped, fragrant, gift
100%
Selection of the best cosmetics of the world and our brands, everything has a pure composition Beautifully packaged L e a h l a n i - Hawaiian cosmetics is absolutely the best (their fragrance, pure composition, worth it) J o u Jou - Croatian cosmetics TOP I will definitely buy again and try their other products
100%
Large selection of natural products, fast delivery.
90%
I can also discover other products from the news
100%
Great communication. A very pro-client approach that you don't see much of these days. Ecologically packaged.
100%
100%
Accurate advertising Orientation in the store Good description of the goods, including INCI on the website and on the product Healthy ingredients Quality product Packaging
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR