Buy JOUJOU products over 90€ and get cloth bag as a gift.❤️

Čím potěšit milovanou ženu?

???? Po roce jsou opět tu! :) Nejkrásnější svátky v roce. A vy opět marně přemýšlíte nad tím, čím byste letos mohli udělat svými nejbližším radost? Pojďte se tedy s námi podívat na pár zajímavých typů. Dnes se zaměříme na dárky vhodné pro naše milované maminky, babičky, sestry, tetičky, nejlepší kamarádky, paní učitelky, kolegyně....prostě pro ženy! ❤️ :)

???? Krásná pleť je přáním každé z nás. Proto doporučujeme pleťový peelingový krém od řecké značky Myrro. Je to naše srdcová záležitost a věříme, že udělá radost všem maminkám, kamarádkám, nebo sestrám :)

Nevíte si rady s vánočními dárky?

???? Vhodný šampon je trefa do černého. My máme rády třeba ty od české Calthy.

 

Nevíte si rady s vánočními dárky?

???? Jako každý rok, tak i letos, přichází Nobilis Tilia se svým kouzelným balíčkem s tajuplným názvem Zimní rozjímání. Jde každoročně o velmi oblíbený kousek, kterým obdarováváme naše nejbližší. Směs éterických olejů a originální keramická destička je totiž přesně to pravé.

Nevíte si rady s vánočními dárky?

????Jedinečnou atmosféru vám dopřejí například také svíčky Rewined. Díky těmto svíčkám si dopřejete jednak originální vůni inspirovanou víny, ale získáte i vkusný doplněk do vašeho interiéru.

Nevíte si rady s vánočními dárky?

???? Vánoční klasika od Almara Soap v typickém vánočním designu potěší nejednu ženu, či dívku. V koupelně se nádherně vyjímá a voní!

Nevíte si rady s vánočními dárky?

???? Dopřejte vašim blízkým dokonalou péči s britskou značkou BATCH #001. Jejich 100% přírodní balzámy potěší nejen osoby s atopickou pokožkou. Univerzálnost balzámů vám rázem umožní vykouzlit odličovač, hydratační balzám na pleť i celé tělo a celodenní ochranu pokožky v jednom. Větší balení se navíc dodávají spolu s bambusovým ručníkem, máte tak rázem dokonalý dárek pro maminku, nebo babičku.

Čím potěšit milovanou ženu?

 

???? ???? Na závěr nám dovolte doporučit Vám něco trochu praktického :) Novinkou v našem e-shopu jsou produkty americké značky Wine Away. Jedná se o pozoruhodný odstraňovač skvrn, který je vyvinut tak, aby rychle a jednoduše odstranil většinu skvrn nejen od červeného vína, ale třeba i kávy, ovocných šťáv a inkoustu. Sofistikované balení Emergency kit od Wine Away, potěší každou milovnici vína, nebo dobré kávy. Emergenvy kit je praktické malé balení, které se vejde do každé kabelky aa je tak vždy po ruce :-)

 

Čím potěšit milovanou ženu?

???? Je toho ještě mnoho, co bychom Vám rády doporučily, ale na to by nám jeden článek nestačil! Další typy na nejvhodnější vánoční dárky proto naleznete pod tímto odkazem. Přejeme Vám příjemné nakupování! ❤️

Review of the e-shop
100%
100%
100%
Speed, product quality, samples with the order
100%
100%
Great communication from the store The package is beautifully eco-wrapped and smells of lavender. Unwrapping is a joy. It's like unwrapping a gift you really want.
100%
100%
100%
100%
100%
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR