Kouzelné okamžiky na svatého Valentýna

Blíží se Valentýn. Svátek, který rozděluje lidi na dvě skupiny. Zatímco jedna ho odsuzuje a považuje za zbytečný, jiní si ho s radostí užívají. Pravdou je, že lásku je třeba oslavovat každý den bez ohledu na datum v kalendáři. Nemusíte propadnout nákupnímu šílenství a shánět květiny, bonboniéry nebo drahé dary. Stačí si jen vychutnat kouzlo okamžiku a možná si tak svátek svatého Valentýna uděláte každý týden.

Příjemná atmosféra

Základem je navodit si příjemnou atmosféru. Co přeje romantice více než voňavá svíčka? Vyberte si nějakou od Joik a máte jistotu, že pokoj provoníte květinami a láskou. Podobnou službu udělají i esenciální oleje od Nobilis Tilia nebo Soaphoria. Ať už použijete keramickou destičku nebo difuzér, kouzelná vůně bude všude kolem Vás. Vůně jsou pro nás velmi důležité a díky nim se nám krásné chvíle vryjí hluboko do paměti.

Kouzelné okamžiky na Valentýna

Voňavá lázeň

Další možností, jak si udělat krásný večer, je relax ve voňavém vaně. Co takhle vyzkoušet lanýže od Joik? Nejenže krásně vypadají a voní, ale díky kakaovému máslu pokožku i hydratují a zjemňují. Další voňavou alternativou je sůl do koupele od Soaphoria. Taková koupel je vhodná nejen na romantické chvíle a navození psychické pohody. Po horké lázni je skvělá masáž. S tělovými oleji od Savonu je to jednodušší než kdykoliv předtím. Pokožka zůstane jemná a voňavá, odpočinete si a vychutnáte si blízkost svého partnera.

Kouzelné okamžiky na Valentýna

Jako femme fatale

Plánujete raději vyrazit ven na chutnou večeři nebo procházku pod hvězdami? Zazařte i Vy a vsaďte na přírodní dekorativní kosmetiku. Základem valentýnského líčení by měla být krásná červená rtěnka například od 100% Pure. Červená sluší i nehtům, takže 9-free lak od Glossworks z Vás udělá okouzlující femme fatale. Make-up oživíte jemnou tvářenkou od Everyday Minerals nebo krémovou multifunkční tyčinkou od 100% Pure. A nezapomeňte také na omamný parfém. Dokonalou volbou je roll-on Olejový parfém Smyslná od Dulcia Natural, který je ženský a poutavý. Do kabelky si můžete vložit také roll-on parfém od Soaphoria, který podtrhne krásu a jemnost něžnějšího pohlaví.

Kouzelné okamžiky na Valentýna

Doufám, že Vás moje tipy inspirovaly na krásný a voňavý Valentýn. Den, kdy je třeba se obdarovat společně stráveným časem a naopak nejsou třeba žádné dary. Stačí čas, láska a objetí.

Review of the e-shop
100%
100%
Accurate advertising Orientation in the store Good description of the goods, including INCI on the website and on the product Healthy ingredients Quality product Packaging
100%
The package was beautifully wrapped and with a gift inside which made me very happy,thank you.
100%
Goods delivered quickly Excellent communication Gift with purchase Wide selection
100%
100%
Great selection of products at unbeatable prices Quick feedback on product inquiry Fast shipping Wonderfully packaged goods, left me impressed Small gift with order
This is not a disadvantage, but rather a recommendation - the QR code on the gift is illegible. It seems like a shame.
100%
90%
Always everything in order and delivered quickly
100%
Everything is absolutely perfect, from the goods to the communication + speed of delivery.
100%
Everything in order Speed Free personal collection
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR