Buy JOUJOU products over 90€ and get cloth bag as a gift.❤️

Lerève

NEWS
I'm interested
Women
Teenager
Eco Home
BRANDS

V péči o pleť Francesce zakladatelce značky Lerève něco chybělo, skutečná kombinace prvků, která by mi poskytla kompletní kosmetickou péči na každý den.

Příroda byla vždy jejím životním společníkem. Její přístup k péči o pleť začal již ve velmi mladém věku. Okamžitě si uvědomila důležitost péče o pleť a v každém výrobku, který v průběhu let vyzkoušela, hledala přírodní složky a složení. Hledání, které však nebylo vůbec snadné, právě kvůli obtížnosti najít takové produkty, které by skutečně vyřešily problémy mé pleti, poskytly ony slibované výsledky, které byly pouze slibované, bez skutečné účinnosti. Odtud pramenil její zájem o oblast přírodní kosmetiky s účinností, který vzrostl do té míry, že pocítila potřebu něco sama udělat.,,

Mantra, kterou se sama řídí já a dnes i Lerève, zní přesně takto: nečekejte, až někdo udělá to, co chcete, zapojte se a udělejte to sami. Proto v letech 2019 až 2020 sestavila vědecký tým farmaceutických odborníků, který má za úkol zjistit, které složky jsou pro jednotlivé kožní problémy nejfunkčnější, a to i včetně nových, dosud nevyzkoušených.

Raději než plané sliby, dávají přednost tomu, abychom jasně a jednoznačně ukázali vše, co je součástí složení každého výrobku, od výběru nejčistších surovin až po kombinaci bez parabenů, silikonů a mikroplastů, a vysvětlili tak, jak každý výrobek funguje a jaké výhody může pleti přinést.

Od nápadu až po hotový výrobek: každý krém, každé sérum, každý doplněk stravy Lerève je vymyšlen, studován a zpracováván výhradně v Itálii. Vybírají si výrobce a dodavatele s mezinárodním uznáním pro vysokou kvalitu jejich surovin a inovaci jejich výrobních postupů ve prospěch konkrétní podpory životního prostředí, zejména v oblasti zemědělství.

Stejná pozornost je věnována i laboratořím v Lerève, kde je část výzkumu zaměřena na udržitelný rozvoj výroby. Počínaje výběrem obalů ze 100% recyklovatelných nebo recyklovaných materiálů až po papír používaný pro balení, přepravu a firemní použití, zcela 100% FSC, vyráběný částečně z odpadu z jiných procesů.

Show more
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR