Tuhý versus tekutý šampon

Moc by nás zajímalo, jaká varianta šamponu je u vás, našich zákaznic a zákazníků oblíbenější. Tuhý šampon? Nebo tekutý a nikdy žádný jiný?

Věděli jste, že tuhý šampon není žádnou novinkou poslední doby, ale že vznikl mnohem dříve, než jeho tekutý sourozenec? :) Kterému dáváte přednost vy? Nebo máte v koupelně obě varianty, které podle nálady střídáte? A jak je to s jejich účinností? Podělte se s námi o vaše zkušenosti :)

 

Tuhý versus tekutý šampon

 

Tuhé šampony mají spoustu výhod. Jednou zásadní výhodou je ta, že neobsahují vodu. Nepotřebují tedy ani žádné chemické konzervační látky, o silikonech, parabenech a umělých vůních ani nemluvě. Tyto látky ale neobsahují ani přírodní tekuté šampony. Proč tedy vyzkoušet právě tuhý šampon?

 

  • ✅ Tuhý šampon je vysoce koncentrovaný, z toho důvodu vydrží déle, než jeho tekutá varianta
  • ✅ Je skladnější v koupelně.
  • ✅ Je skvělý na cestování – vejde se všude, nehrozí jeho vylití a můžete si ho vzít i do palubního zavazadla.
  • ✅ Neobsahuje žádné syntetické sloučeniny.
  • ✅ Je bezobalový – má maximálně papírový obal, ale žádný plast, jako tekuté šampony. Důvodů bychom našli určitě i více....

 

Jestli se chystáte tuhý šampon vyzkoušet právě teď, pročtěte si pár našich rad. Tuhý šampon je dobré po použití buď zavěsit na háček nebo položit na mýdlenku, aby se postupně nerozpouštěl. Pokud máte suché a poškozené vlasy, nebude vám nejspíš tuhý šampon vyhovovat, nestačí je tolik vyživit. Naopak pokud se vám vlasy rychle mastí, šampon vás nadchne. Po umytí sáhněte po svém oblíbeném kondicionéruvlasovém oplachu, nebo ještě lépe, po masce, nebo vlasové kůře, pro ještě zářivější a zdravější pocit.

Pokud vám nebude tuhý šampon vyhovovat po prvním umytí, dejte mu šanci alespoň několik umytí, je to o zvyku. Vlasy i pokožka si jednoduše musí na změnu (na přírodní složení bez chemie) zvyknout. 

A jestli si myslíte, že tuhý šampon nepění, tak jste na omylu! :) Naopak, pění možná ještě více, než tekutý.

 

 

???? Které konkrétní šampony stojí za vyzkoušení? ????

 

✅ Z tekutých nás velmi mile překvapil tento šampon od české značky Caltha, určený na podporu růstu Malachit se sírou a přeslička Je plný antioxidantů a tak vytváří bariéru před každodenním znečištěním. Výtažky z přesličky a síry šampónu propůjčují zklidňující účinky při svědění a tvorbě lupů a také vlastnosti důležité pro boj s vypadáváním vlasů a s masticí se vlasovou pokožkou.

 

Tuhý versus tekutý šampon

 

✅ Také máme moc rády a můžeme vřele doporučit, neotřelou kombinaci vrbové kůry a lopuchu, kterou použila Caltha do tohoto svého tuhého šamponu.

 

Tuhý versus tekutý šampon

 

 

✅ Máte-li chuť vyzkoušet produkty ze vzdálenějších koutů světa, směle do toho :)

Rozmarýnový posilující šampon od řecké značky Myrro vás mile překvapí nejen svým čistým složením, ale i výsledkem. Vlasy jsou po použití krásně lesklé a hladké. Při dlouhodobějším používání budou vaše vlasy navíc posílené a vyživené.  Šampon také pozitivně ovlivňuje tloušťku vlasů a jejich růst.

Tuhý versus tekutý šampon

 

✅ I u této značky najdete praktický tuhý šampon. Jejich rozmarýnovo vavřínové mýdlo pro posílení vlasů obsahuje jen ty nejčistší oleje a bylinky z Kréty. Je vhodné pro všechny typy vlasů, takže udělá radost všem členům vaší rodiny. Napadá vás ideálnější šampon, který vzít s sebou na rodinnou dovolenou? :)

 

Tuhý versus tekutý šampon

✅ Ať už se rozhodnete pro tuhý nebo tekutý, oba najdete v našem bohatém sortimentu nejrůznějších a hlavně prověřených značek! :) Máte-li ještě chviličku na čtení, můžete si projít všechny druhy tuhých a tekutých šamponů právě zde a najít ten nejlepší.

Review of the e-shop
100%
100%
Accurate advertising Orientation in the store Good description of the goods, including INCI on the website and on the product Healthy ingredients Quality product Packaging
100%
The package was beautifully wrapped and with a gift inside which made me very happy,thank you.
100%
Goods delivered quickly Excellent communication Gift with purchase Wide selection
100%
100%
Great selection of products at unbeatable prices Quick feedback on product inquiry Fast shipping Wonderfully packaged goods, left me impressed Small gift with order
This is not a disadvantage, but rather a recommendation - the QR code on the gift is illegible. It seems like a shame.
100%
90%
Always everything in order and delivered quickly
100%
Everything is absolutely perfect, from the goods to the communication + speed of delivery.
100%
Everything in order Speed Free personal collection
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR