Vánoční dárky pro bratra i přítele

Do Vánoc nám zbývají necelé dva týdny a tak možná někteří z Vás dokupujete to, co Vám ještě chybí. A nebo jste jako já a teprve se na nákup vánočních dárků chystáte :-) Ať je to tak nebo tak, pojďme se společně podívat na tipy na dárky pro bratra a přítele. 

Na vousy a tvář

I muži by měli používat krémy na obličej a ideálně ty, které byly vytvořeny přímo pro potřeby mužské pleti. Ta je totiž hutnější a hrubší, produkuje více kožního mazu a je odolnější vůči nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Právě takovým krémem je třeba Hydratační krém pro muže. Většina mužů si holí vousy, čímž dochází k odstranění vrstvičky kožních buněk a tím k narušení ochranného filmu na povrchu pokožky. Složení tohoto krému myslí právě na požadavky a specifika mužské pokožky. Krém je vhodný jak pro kluky i muže v jakémkoliv věku. 

Vánoční dárky pro bratra i přítele

Pokud má Váš bratr nebo přítel vousy, možná dáte raději přednost séru na vousy od Mylo. Sérum dodává vousům a pokožce potřebnou výživu a hydrataci. Skládá se ze směsi za studena lisovaných rostlinných olejů, esenciálních olejů a přírodního vitamínu E. Séra v obchůdku najdete celkem tři a pak už je jen na Vás, jakou vůni vyberete - jestli kořenitě-dřevitou, citrusovo-kořeněnou nebo vůni tabáku, vanilky a cedru.

Vánoční dárky pro bratra i přítele

Na očistu těla

Ať už je Váš bratr nebo přítel příznivcem sprchových gelů nebo naopak klasiky v podobě tuhých mýdel, můžete si u nás vybrat. A dokonce najdete ještě něco víc. Podívat se totiž můžete také na sprchové oleje nebo sprchové pěny

Vánoční dárky pro bratra i přítele

Z tuhých mýdel bych ráda zmínila letošní novinku, kterou je Ručně vyráběné mýdlo Gentlemen’s Club od Almara Soap. Kouřová vůně dřeva, zemité tóny pomeranče, bergamotu, hřebíčku, pižma a pačuli. Mýdlo obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů, které zaručují velmi jemné mytí a pokožku zanechají vyživenou a nevysušenou. Díky tomu, že mýdlo velmi dobře pění, může ho obdarovaný muž použít i na holení. Je to tedy skvělý univerzální kousek vhodný i na cesty. Což muži ocení :-)

Vánoční dárky pro bratra i přítele

Něco voňavého

I muži rádi používají parfémy. Co třeba zkusit pánský olejový parfém od Renovality? Olejový parfém má jemnou, dřevitou vůni s hlubokými podtóny, které zahalí muže do elegantního závoje gentlemana.

Vánoční dárky pro bratra i přítele

Review of the e-shop
100%
speed, seriousness, gift in the package :-)
100%
Fast delivery
100%
Great selection, fast delivery.
100%
100%
100%
100%
U
100%
Varied selection of goods Clear website Speed Packaging
100%
Gorgeous goods reasonable prices fast delivery to the box superb presentation of the package, beautifully wrapped, fragrant, gift
100%
Selection of the best cosmetics of the world and our brands, everything has a pure composition Beautifully packaged L e a h l a n i - Hawaiian cosmetics is absolutely the best (their fragrance, pure composition, worth it) J o u Jou - Croatian cosmetics TOP I will definitely buy again and try their other products
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR