Vánoční dárky pro bratra i přítele

Výběr vánočních dárků pro bratra nebo přítele může být někdy dobrodružství :-) U oblečení nemusí sednout velikost nebo vyhovovat barva, ale s kosmetikou takový problém nehrozí :-) Vyberte si s námi z pohodlí domova krásné a voňavé kousky, které muži využijí a určitě je potěší.

Pro dokonalé vlasy

I muži věnují svým vlasům velkou pozornost, přestože to tak na první pohled vypadat nemusí. Dopřejte jim skvělé kousky, se kterými bude péče o jejich vlasy o něco jednodušší. Na mytí vlasů jsou jako stvořené tuhé šampony. Všude doporučuji ty od Ponia, neboť jsou nejen krásné, ale i voňavé a účinné. Poradí si s lupy, suchými nebo mastnými vlasy. Kromě šamponů jsou dobrým nápadem i vlasová séra proti lupům nebo padání vlasů. Jsou to nepříjemné problémy, ale nebojte se darovat pomocníky, kteří dokáží pomoci. Na úpravu vlasů poslouží vlasový gel od Eco Cosmetics.

Dárky pro bratra I přítele

Na každodenní sprchování

Sprcha a koupel jsou naší každodenní rutinou a tak je nezbytnost mít doma nějaký voňavý sprchový gel nebo mýdlo. Právě mýdlo je ekologickou alternativou ke klasických sprchovým gelům v plastových lahvích a dnes je jejich nabídka více než pestrá. Ať už vyberete Morning Shower od Almara Soap, Gentleman od Savonu nebo Ten pravý od MusK, získáte kvalitní ručně vyráběný kousek voňavoučkého mýdla. Kromě toho všeho jsou i elegantním a pěkným doplňkem koupelny. Pokud ale muži ve Vašem okolí preferují spíše sprchové gely, sáhnout můžete například po sprchovém gelu od Soaphoria Soapgasm Muž nebo Jalovec od Mara Naturals. Pro dokonalý pocit svěžesti po sprše se bude hodit deodorant Chladivý vánek nebo Lesní tůně od Navia.

Dárky pro bratra I přítele

Příjemnější holení

Holení je pro mužskou pokožku zatěžkávací zkouškou, ale s dobrou kosmetikou to problém být nemusí. Na holení je dobré použít Pánský holící krém od Joik. Pro hladké oholení poslouží pětičepelová žiletka od Preserve ve slušivé modré barvě. A na závěr poslouží krém po holení od Soaphoria. Takový balíček zajistí, že Váš bratr, syn nebo přítel bude mít pokožku hladkou jako miminko a pokožka nebude podrážděná ani zarudlá. Mnoho mužů dnes propadlo trendu mít vousy. Na ženy sice působí jako magnet, ale pro jejich nositele může být občas náročnější se o ně starat. Pokud i Vy máte ve svém okolí nějakého muže s hezky pěstěnými vousy, i pro ně u nás můžete něco vybrat. Třeba Ošetřující olej na vousy od Navia nebo balzámy na vousy od Mylo. Poděkuje Vám nejen pokožka, ale i vousy, neboť budou jemnější a lesklé.

Dárky pro bratra I přítele

Možností kombinovat, a poskládat si tak svůj balíček jako dárek pro bratra nebo přítele, je opravdu mnoho. Pokud si ale stále ještě nejste jistí výběrem, určitě mi napište na poradna@krasnakazdyden.cz. Spolu vykouzlíme kouzelné Vánoce!

Review of the e-shop
100%
100%
Accurate advertising Orientation in the store Good description of the goods, including INCI on the website and on the product Healthy ingredients Quality product Packaging
100%
The package was beautifully wrapped and with a gift inside which made me very happy,thank you.
100%
Goods delivered quickly Excellent communication Gift with purchase Wide selection
100%
100%
Great selection of products at unbeatable prices Quick feedback on product inquiry Fast shipping Wonderfully packaged goods, left me impressed Small gift with order
This is not a disadvantage, but rather a recommendation - the QR code on the gift is illegible. It seems like a shame.
100%
90%
Always everything in order and delivered quickly
100%
Everything is absolutely perfect, from the goods to the communication + speed of delivery.
100%
Everything in order Speed Free personal collection
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR