Vánoční dárky pro tatínky a dědečky

Minulý týden jste si mohli přečíst článek s tipy na dárky pro maminky a babičky. Na tento týden jsem pro Vás nachystala inspiraci pro tatínky a dědečky. I muže totiž potěší praktický kosmetický dárek.

Něco na tvář a holení

Ať už si Váš tatínek nebo dědeček nechává narůst plnovous, upravuje si strniště nebo má rád hladkou tvář, na každou tuto možnost jsme připraveni :-) Pokud pokukujete po produktech vhodných pro muže s vousy, ideální na jejich výživu a především péči o pokožku pod nimi jsou séra nebo balzámy od Mylo. Balzámy nejen pokožku výborně hydratují, ale také díky obsahu včelího vosku, jsou skvělé na mírné zafixování a styling delších vousů. 

Vánoční dárky pro tatínky a dědečky

Naopak pro hladce oholenou tvář se hodí krém nebo pěna na holení. Pěna vousy před holením zjemní a následně zabraňuje vysušování pleti. Krém nebo pěnu na holení můžete doplnit holícím strojkem od Preserve. Strojky jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného polypropylenu z kelímků od jogurtů a jejich zvlhčovací proužek obsahuje kokosové máslo a aloe vera. Po holení se bude hodit ošetřující olej. Olej hydratuje a regeneruje pokožku, zabraňuje jejímu svědění, je antibakteriální a dodává jí svěží vůni.

Něco do koupele

Jak už jsem zmínila v minulém článku, tělová kosmetika je opravdu vděčný dárek. A to zejména pokud mluvíme o produktech do koupele. Hodí se totiž každému bez ohledu na to, jestli je to žena nebo muž a i věk v tomto případě nehraje roli. Možná jde jen o to, na co je kdo zvyklý. Někomu vyhovuje klasika v podobě tuhých mýdel - zejména generace našich dědečků to určitě ocení. Jiní rádi sáhnou po tekutém sprchovém gelu, případně vyzkouší novinky v podobě sprchových olejů nebo sprchové pěny. Tuhá mýdla určená přímo pro muže najdete ve speciální kategorii. Většinou se od těch běžných mýdel liší především svou vůní, která je vytvořená pro muže. Novinkou mezi nimi je Ručně vyráběné mýdlo Gentlemen’s Club od Almara Soap. Kouřová vůně dřeva, zemité tóny pomeranče, bergamotu, hřebíčku, pižma a pačuli. Mýdlo obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů, které zaručují velmi jemné mytí a pokožku zanechají vyživenou a nevysušenou. Díky tomu, že mýdlo velmi dobře pění, může ho obdarovaný muž použít i na holení. Je to tedy skvělý univerzální kousek vhodný i na cesty.

Vánoční dárky pro tatínky a dědečky

A také na mytí vlasů

U šamponů je to trochu jiné. Tam jsme většinou všichni byli zvyklí používat tekuté šampony. Co kdybyste ale zkusili tatínkovi nebo dědečkovi koupit šampon tuhý? Tuhý šampon obsahuje všechny účinné látky jako běžný šampon kromě vody – je tedy mnohem menší, nikde se nerozlije a nepotřebuje plastový obal. A v případě potřeby se dá použít i jako mýdlo na tělo.

Vánoční dárky pro tatínky a dědečky

Review of the e-shop
100%
100%
U
100%
Varied selection of goods Clear website Speed Packaging
100%
Gorgeous goods reasonable prices fast delivery to the box superb presentation of the package, beautifully wrapped, fragrant, gift
100%
Selection of the best cosmetics of the world and our brands, everything has a pure composition Beautifully packaged L e a h l a n i - Hawaiian cosmetics is absolutely the best (their fragrance, pure composition, worth it) J o u Jou - Croatian cosmetics TOP I will definitely buy again and try their other products
100%
Large selection of natural products, fast delivery.
90%
I can also discover other products from the news
100%
Great communication. A very pro-client approach that you don't see much of these days. Ecologically packaged.
100%
100%
Accurate advertising Orientation in the store Good description of the goods, including INCI on the website and on the product Healthy ingredients Quality product Packaging
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR