Vánoční dárky pro tatínky a dědečky

Minulý týden jsme si pro Vás připravily tipy na dárky pro maminky a babičky a tento týden se  budeme věnovat tatínkům a dědečkům. I pro ně totiž můžete v e-shopu najít pár kosmetických kousků, které nejen hezky vypadají, ale jsou zároveň i praktické.

Péče o obličej

Mužská pleť je trošku jiná než ta ženská, ale péči potřebuje také. Váš táta nebo dědeček by tak neměli zapomínat na hydratační pleťové krémy, které pokožku chrání a vyživují. Líbit by se jim mohl Hydratační krém pro muže od Dulcia Natural nebo Krém na obličej Spicy od Biofficina Toscana. Mnozí muži se pyšní krásnou bradkou nebo vousy, ale pravdou je, že pokožka pod vousy může být velmi citlivá, zarudlá, suchá až šupinatá. Ale i s tím si umí přírodní kosmetika poradit. Pokožka může být hydratovaná a vousy vyživé, jemnější a mírně zafixované. Toho lze docílit například séry na vousy nebo balzámy od Mylo.

Vánoční dárky pro tatínky a dědečky

Holení

Holí se Váš táta nebo dědeček? Sestavte jim balíček kompletní péče na holení. Koupit do něj můžete Pánský holicí krém od Joik nebo Pěnu na holení od Soaphoria. Na dokonale jemné oholení poslouží holicí strojek od Preserve, který je vyroben z jogurtových kelímků a je plně recyklovatelný. A na závěr, aby byla pokožka po holení jemná a regenerovaná, pomůže Balzám po holení s Aloe Vera od Dulcia Natural nebo Ošetřující olej po holení od Navia.

Vánoční dárky pro tatínky a dědečky

Skvělá koupel

Sprchový gel nebo tuhé mýdlo používá každý z nás, a proto je to ideální a voňavý dárek. Sprchový gel Soapgasm Muž překvapí svou svěží vůní. Mátový olej na sprchování od Joik připomene léto. Po kontaktu s vodou se přemění do jemné pěny a šetrně očistí pokožku od nečistot. V nabídce najdete také tuhá mýdla určená přímo pro muže. A i tatínek si může oblíbit tuhý šampon. Vybírat se dá z velkého množství zajímavých vůní, například Tea Tree a Lemongras od Ponia, Svěží ráno nebo Kapitán od MusK a nebo tuhý šampon Bradáč od Savonu.

Vánoční dárky pro tatínky a dědečky

Možností kombinovat, a poskládat si tak svůj balíček jako dárek pro tatínka nebo dědečka, je opravdu mnoho. Pokud si ale stále ještě nejste jistí výběrem, určitě mi napište na poradna@krasnakazdyden.cz. Spolu vykouzlíme kouzelné Vánoce!

Review of the e-shop
100%
100%
No problem.
100%
Beautifully packaged.
100%
100%
100%
100%
100%
everything without problems
--
100%
Quality goods, fast order processing
100%
Large selection of natural cosmetics
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR