Buy JOUJOU products over 90€ and get cloth bag as a gift.❤️

Chraňte se před hmyzem chytře!

Léto je konečně tady! Určitě se, stejně jako my, těšíte na opalování, koupání a zaslouženou dovolenou s rodinou. Léto ale neznamená jen slunce, pláže, moře a nekonečnou pohodu. Tu nám bohužel mnohdy může narušit nepříjemný hmyz. Každý z vás to jistě zažil už nesčetněkrát, svědivé štípance od komárů, bolestivé kousance ovádů, nebo dokonce přisáté klíště.

Letos na otravný hmyz běžte chytře a hlavně přírodně! Ať už se budete chystat do lesa, k vodě nebo i na piknik v trávě, vybavte se tím správným repelentem. Troufáme si říci, že v naší nabídce naleznete jen ty nejlepší z nich. Pečlivě jsme prověřovaly jejich složení a tak můžete volit bez obav mezi různými značkami, obaly i různými způsoby aplikace. Výběr už necháme jen a jen na vás :)

 

Balzám Mosquito od Soaphoria se vejde do každého batůžku i kapsy, dlouho vydrží a má příjemnou bylinkově – citronelovou vůni. Obsažené esenciální oleje zajistí dlouhodobou ochranu i při velké fyzické zátěži, proto je vhodný i pro sportovce v přírodě.

 

Chraňte se před hmyzem chytře!

 

Repelentní tělový olej Anti Mosquito od značky Kvitok nejen, že odpuzuje komáry a klíšťata, ale také uklidní podrážděnou pokožku a zmírní svědění v místech po štípancích. Vůně levandule, citrónu a máty je velmi příjemná. Má tak jemné složení, že ho bez obav můžete půjčovat i svým dětem.

 

Chraňte se před hmyzem chytře!

 

Společnost Nobilis Tilia nemusíme představovat, je to sázka na jistotu. Jejich Repelentní sprej nemůže chybět v naší nabídce. Bylinkově – citrónová vůně vám pozvedne náladu, sprej má vysoké repelentní účinky a jeho konzistence nezanechává pocit mastnoty na pokožce. Je taktéž vhodný pro celou rodinu, včetně dětí od tří let věku.

Chraňte se před hmyzem chytře!

Repelentní sprej "Do lesa" od slovenské značky Mylo, obsahuje směs esenciálních olejů, které se tradičně používají v aromaterapii k odpuzování hmyzu, a hydrolát z levandule úzkolisté. Sprej se velmi dobře aplikuje, nezanechává mastný povlak a je možné jej nastříkat přímo na pokožku. Zpříjemní tak Vaše chvíle na procházkách v lese, při stanování nebo grilovačce.

Chraňte se před hmyzem chytře!

 

Přemýšlíte, jak ochránit naše nejmenší? Miminka a batolátka mají velmi jemnou a citlivou pokožku. Repelenty, ač přírodní, pro miminka nedoporučujeme a to zejména z důvodu velkého obsahu éterických olejů. Jak tedy ochránit malé děťátko? Jednoduše, levandulovou vodou! Levandule přirozeně odpuzuje hmyz a voda z ní je tak jemná, že se nemusíte bát ji u miminek použít. 

Zajímají vás i jiné značky? Podívejte se na celou naši nabídku repelentů.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a budete spokojeny! A pokud budete mít čas a chuť, podělte se s námi o vaše zkušenosti, budeme moc rády! :)

Review of the e-shop
100%
100%
100%
Speed, product quality, samples with the order
100%
100%
Great communication from the store The package is beautifully eco-wrapped and smells of lavender. Unwrapping is a joy. It's like unwrapping a gift you really want.
100%
100%
100%
100%
100%
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR