Kosmetické jíly

Jíl byl používán po staletí pro své úžasné vlastnosti. Je vhodný k čištění, detoxikovat, remineralizaci a regeneraci organismu. Na Středním východě se vždy používal na mytí a výživu vlasů, stále se používá pro výrobu přírodních mýdel, jako přirozený dezinfekční prostředek a v neposlední řadě také jako součást pleťových masek.

Existuje několik druhů jílů a vy si z nich můžete vybrat ten, který bude vhodný přímo pro vás.

Bílý jíl (kaolin)

Kaolin je velmi jemný jíl, který patří v kosmetice mezi nejčastěji používané jíly. Je nejjemnější ze všech jílů a tím je vhodný především pro citlivou, suchou nebo zralou pleť. Působí jako přírodní detoxikační prostředek, který proniká hluboko do struktury pokožky, účinně a šetrně odstraňuje odumřelé buňky. Pokožku pročistí, vyhlazuje, regeneruje a revitalizuje. Pokožku zvláčňuje, zlepšuje její strukturu, zvyšuje její elasticitu a pevnost. Díky podpoře látkové výměny v podkožních vrstvách napomáhá zmírnit projevy celulitidy. Úspěšně se využívá při léčbě lupénky a ekzémů.

Kosmetické jíly

K ZAKOUPENÍ ZDE

Růžový jíl

Růžový jíl je se svou jemností vhodný pro všechny typy pleti, speciálně na unavenou a zralou pleť, ale také na citlivou a podrážděnou pokožku se sklonem k zarudnutí. Je bohatý na přírodní minerály a je pokládán za přírodní zkrášlovač. Má výborné exfoliační, čistící a detoxikační vlastnosti, protizánětlivé, antibakteriální a antiseptické účinky. Pravidelným používáním pomáhá zlepšit texturu a vzhled pleti, která trpí ekzémem, lupénkou, akné nebo rosaceou. Redukuje suchost a šupinatění, zlepšuje elasticitu a pevnost pokožky a odstraňuje odumřelé buňky z pleti, čímž ji zanechává jemnou a vláčnou. Díky podpoře látkové výměny v podkožních vrstvách napomáhá zmírnit projevy celulitidy. Úspěšně se využívá při léčbě lupénky a jiných ekzémů.

Kosmetické jíly

K ZAKOUPENÍ ZDE

Žlutý jíl

Žlutý jíl je vhodný pro všechny typy pleti, ale především na smíšenou až mastnou pleť, protože absorbuje přebytečný maz a stahuje póry. Stimuluje, osvěžuje, regeneruje a revitalizuje pokožku, hloubkově ji vyživuje a posiluje, zlepšuje tón pleti, absorbuje škodlivé látky z pokožky a detoxikuje ji. Zlepšuje tonus a navrací rovnováhu v tvorbě kožního mazu.

Kosmetické jíly

K ZAKOUPENÍ ZDE

Francouzský zelený jíl

Nazelenalý mletý minerál je čistá přírodní látka s širokým spektrem využití. Výborně se hodí na všechny typy pokožky. Je vhodný pro citlivou pleť, ale pro své čisticí, antiseptické a dezinfekční účinky je ideální také pro smíšenou až mastnou a aknózní pleť. Napne, zjemní a regeneruje. Reguluje tvorbu kožního mazu a nastavuje rovnováhu pleti a problémových partií. Vlasy remineralizuje a dodává jim lesk. Zároveň pomáhá v boji proti lupům a pročišťuje mastné vlasy. Jíl je účinný prostředek v péči o ústní dutinu, pomáhá řešit problémy se zuby a dásněmi a napomáhá v boji proti aftám.

Kosmetické jíly

K ZAKOUPENÍ ZDE

Bentonitový jíl

Jíl zelenobílé-šedé barvy s výjimečnými absorpčními vlastnostmi má hloubkově čistící vlastnosti, které ho korunují na první místo v produktech v boji proti akné. Staří jihoameričtí indiáni ho nazývali zázračnou aztéckou hlínou. Je jedinečným kosmetickým zkrášlovačem. Reguluje tvorbu kožního mazu a nastavuje rovnováhu pleti a problémových partií. Vlasy remineralizuje a dodává jim lesk, pomáhá v boji proti lupům a pročišťuje mastné vlasy. Má antiseptické a protiplísňové účinky, výborně poslouží proti kožním onemocnění.

Kosmetické jíly

K ZAKOUPENÍ ZDE

Marocký jíl

Marocký jíl je charakteristický svou hnědavě-načervenalou barvou. Sušením na slunci absorbuje blahodárné účinky a svým unikátním složením oxidu křemičitého, hořčíku, draslíku a vápníku, pomáhá při regeneraci pokožky. Jeho antibakteriální účinky ho předurčují k použití na smíšenou až mastnou, též na zralou problematickou pleť. Stává se tak vynikajícím pomocníkem v boji proti ekzémům, šupinatosti, aknózní pleti, podrážděnosti a svědivé pokožce. Detoxikuje, reguluje tvorbu kožního mazu, regeneruje, vyhlazuje a také zmatňuje.

Kosmetické jíly

K ZAKOUPENÍ ZDE

Review of the e-shop
100%
speed, seriousness, gift in the package :-)
100%
Fast delivery
100%
Great selection, fast delivery.
100%
100%
100%
100%
U
100%
Varied selection of goods Clear website Speed Packaging
100%
Gorgeous goods reasonable prices fast delivery to the box superb presentation of the package, beautifully wrapped, fragrant, gift
100%
Selection of the best cosmetics of the world and our brands, everything has a pure composition Beautifully packaged L e a h l a n i - Hawaiian cosmetics is absolutely the best (their fragrance, pure composition, worth it) J o u Jou - Croatian cosmetics TOP I will definitely buy again and try their other products
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR