Nečekejte na léto aneb 5 kroků k přírodnímu opálení

Nečekejte na léto aneb 5 kroků k přírodnímu opálení.

Léto se nezadržitelně blíží, proto jsme si pro vás připravily pár základních tipů, jak získat bronzově opálenou pokožku, ještě než vysvitne první sluníčko. Největší výhodou samoopalovacích produktů je jejich rychlost. Za pár hodin, někdy i hned, je vaše pokožka krásně hnědá. Ovšem chce to dodržet pár základních postupů a vhodně zvolit výrobek, pokud možno v bio kvalitě, protože naše pokožka si zaslouží jen to nejlepší!

Také ctíte pravidlo, že na opáleném těle se více přehlédnou nedokonalosti postavy? My ano☺️ A tak jsme pro vás daly dohromady 5 kroků k přírodnímu opálení.

1. Příprava pokožky

Před každou aplikací samoopalovacího krému je nutné provést peeling obličeje i celého těla, volte pokud možno peeling bez olejových složek. Samoopalovací krém se natírá na suchou a čistou pokožku a před jeho aplikací se doporučuje namazat si lokty a kolena tělovým krémem, abyste se vyvarovaly případným skvrnám na těchto nebezpečných místech.

2. Aplikace přípravku

Určitě nespěchejte, vyhraďte si dostatek času a klidu. Každý produkt je jiný, u některého je vidět výsledek ihned, u některého až třeba po několika hodinách. Aby byl výsledek dokonalý, je nejdůležitější si natřít rovnoměrně celé tělo, doporučuje se roztírat krouživými pohyby.

3. Umýt si ruce

Ano, nezapomeňte si po aplikaci pořádně umýt ruce! To je také jedna z nejčastějších chyb, umyjte si pečlivě i prostor mezi prsty a kolem nehtů, ať nevypadáte, jako když jste celou noc loupaly ořechy. ???? Pro ty, které nechtějí řešit tmavé skvrny na rukou, nabízíme v našem obchůdku oboustrannou aplikační rukavici, která zpříjemní váš samoopalovací rituál a dopomůže k dokonalé aplikaci krému na pokožku.

Nečekejte na léto aneb 5 kroků k přírodnímu opálení.

4. Nechte krém pořádně zaschnout

Po aplikaci pár minut stůjte a nechte krém zaschnout, i tak se nejlépe vyvarujete případným skvrnám. Pokud se přece jen nějaké skvrny objeví, nevěšte hlavu, známe skvělý trik, kterým se jich rychle zbavíte. Ve sprše skvrnu stírejte žínkou, jde to poměrně hezky dolů. ????

5. To nejdůležitější - vyberte si top produkt!

Nejdůležitější a zásadní rada je - správný výběr produktu. Nejlepší bude, když si zvolíte přípravek v bio kvalitě, který bude mít vhodnou konzistenci, skvělou hydrataci a příjemnou vůni. Na našem e-shopu jsme si daly práci s tím, abychom vybraly ty nejlepší výrobky v bio kvalitě, které opravdu fungují. Našly jsme tři úžasné značky, které nabízí vysokou a přírodní kvalitu, příjemné složení a samozřejmě netestování produktů na zvířatech

Estonská kosmetika Joik Organic nabízí pleťovou, vlasovou i tělovou kosmetiku, parfémy a samoopalovací produkty. Na našem e-shopu najdete dvě varianty tónovaných tělových mlék a zázračné kapky na obličej. Kapky jsou skvělé v tom, že opravdu nikdy nezanechají jakoukoliv skvrnu, dodají obličeji jemný, přirozený tón opálení a dají se kombinovat s denním i nočním krémem. Light verzi samoopalovacího mléka doporučujeme pro ženy s velmi světlou pokožkou nebo pro tónování pokožky během zimy. Medium verze mléka se hodí určitě na jaro až podzim pro jakoukoliv pleť. Tato značka stojí za vyzkoušení i pro její nádhernou vůni, doporučujeme ji všechny holky z KKD :)

Nečekejte na léto aneb 5 kroků k přírodnímu opálení.

Velmi známou značku Eco by Sonya asi nemusíme představovat. Nabízí stejné varianty produktů, jako Joik Organic, navíc v nabídce najdete ještě Samoopalovací pěnu, která je určena pro dosažení rychlého výsledku, pěnová konzistence rovnoměrně zbarvuje a usnadňuje aplikaci. Produkty značky Eco by Sonya jsou dokonalými pomocníky po celý rok!

Nečekejte na léto aneb 5 kroků k přírodnímu opálení.

Pro milovnice české scény jsme do našeho sortimentu zařadily žádanou kosmetickou eko značku Nobilis Tilia a jejich známé Samoopalovací tělové mléko. V tomto produktu jsou kromě samoopalovací složky přítomny i éterické oleje, které zastoupí hydratační složku a svojí vůní vás příjemně naladí na blížící se léto...

Nečekejte na léto aneb 5 kroků k přírodnímu opálení.

 

 

A na závěr jeden náš typ pro všechny nedočkavé ženy :) Pro ty z vás, které jsou nedočkavé a chtějí rychlé a jednodenní opálení, doporučujeme tento JOIK bronzující olej.

 

Nečekejte na léto aneb 5 kroků k přírodnímu opálení.

 

 

 

Až si vyberete a vyzkoušíte, budeme moc rády, když se s námi podělíte o své zkušenosti. ????????????

Review of the e-shop
100%
speed, seriousness, gift in the package :-)
100%
Fast delivery
100%
Great selection, fast delivery.
100%
100%
100%
100%
U
100%
Varied selection of goods Clear website Speed Packaging
100%
Gorgeous goods reasonable prices fast delivery to the box superb presentation of the package, beautifully wrapped, fragrant, gift
100%
Selection of the best cosmetics of the world and our brands, everything has a pure composition Beautifully packaged L e a h l a n i - Hawaiian cosmetics is absolutely the best (their fragrance, pure composition, worth it) J o u Jou - Croatian cosmetics TOP I will definitely buy again and try their other products
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR