Nové informace u produktů

Od začátku jsem chtěla mít v obchůdku co nejvíce informací ke všem produktům. Sama totiž dobře vím, jak náročný může být nákup kosmetiky na internetu. Samozřejmě nezmiňuji to, co všichni víme - že je často těžké odhadnout podle názvu nebo popisu, jakou bude mít produkt asi vůni. Stejně tak se u rtěnky trefit přesně do té červené, kterou chci, protože není červená jako červená :-) Na těchto věcech pro Vás pracujeme. Je to dlouhý proces a to nejen kvůli tomu, že je ve skladu opravdu velké množství produktů. Já totiž chci, aby všechny informace byly 100% spolehlivé. Než tedy pro Vás tyto věci do obchůdku doplníme, rozhodla jsem se, že Vám alespoň napíšeme tipy k použití k některým produktům, ideální způsoby skladování, ale také zajímavosti, které jste možná nevěděli. Věřím, že Vám to pomůže v rozhodování a možná také předejde případným zklamáním ze zakoupeného produktu, protože jste čekali něco jiného. Úplnost a pravdivost informací a Vaše následná spokojenost je pro mě to nejvíc ❤️

Tipy k použití

Nové informace najdete u barev na vlasy. Jak mohou barvy s Vašimi vlasy reagovat, ale také odkazy na vzorníčky. Vzorníčky a swatche budu postupně doplňovat také k dekorativní kosmetice. Nyní máte na blogu článek na dekorativní kosmetiku Soaphoria a minerální make-upy od Everyday Minerals. Snažíme se vycházet hlavně z Vašich častých dotazů, takže například u make-upů najdete vždy informaci o tom, jestli jsou dostupné vzorečky. 

Dělíme se také o vlastní zkušenosti. U pleťových olejů tak najdete tipy, jak je používat, aby se Vám nestávalo, že po jejich použití zůstanete Vaše pleť mastná. A nebo jak správně použít podkladovou bázi společně s krémem, aby se nevytvořily žmolky.

U éterických olejů jsem vypsala všechny kontraindikace, včetně informace, jak kontraindikacím rozumět. Vložila jsem k nim i odkaz na blog do kategorie Aromaterapie, kde najdete například článek, jak poznat kvalitní éterický olej nebo jak éterické oleje používat.

A když už jsme u těch olejů, víte, které rostlinné oleje Vám mohou lehce zabarvit nejen pokožku, ale také oblečení? I toto upozornění u daných olejů najdete.  

Test snášenlivosti

Ke všem produktům jsem doplnila informaci o testu snášenlivosti. I když se jedná o přírodní kosmetiku, i ta obsahuje alergeny, které Vám mohou podráždit pokožku. Pokud tedy víte, že je Vaše pokožka více citlivá, opravdu tento test, prosím, nepodceňujte. Může Vám ušetřit nehezkou svědivou vyrážku na těle. Prošla jsem také produkty, které z mého pohledu alergeny obsahují (jako je například skořice, jedlá soda) a na ty jsem Vás u daného produktu upozornila. 

Jak je to se skladováním?

Přírodní kosmetiku je nejlepší skladovat na chladnějším a suchém místě. Nevystavovat ji přímému slunečnímu záření, ani mrazu. Sluneční záření ji totiž může znehodnotit nebo snížit dobu expirace. Zároveň při používání kosmetiky dodržujte hygienická doporučení, například u produktů v kelímku používejte na jejich nabírání kosmetickou špachtličku, produkty po použití vždy uzavírejte a udržujte v čistotě okraje lahviček. Všechny produkty uchovávejte mimo dosah dětí. 

Některé produkty mají navíc svá specifika a na ty jsem Vás v obchůdku také upozornila. Jedná se například o květové vody, které  jsou velmi citlivé na mikrobiologickou kontaminaci. Proto je důležité, abyste věděli, že hydroláty po otevření musí být následně skladované dobře uzavřené, mimo světlo, na chladném místě při teplotě do +25 °C, ideálně však v lednici. Po otevření je spotřebujete do 6 měsíců. 

Určitě všichni víte, že tuhá mýdla a tuhé šampony je dobré mezi použitím skladovat na suchém místě, aby se prodloužila jejich životnost. I na to jsem ale raději u nich upozornila :-)

Věděli jste, že...

U některých produktů najdete také zajímavosti, ať se dozvíte i něco navíc - třeba to, proč malinový olej nevoní po malinách :-)

Něco Vám u produktů chybí? Dejte mi, prosím, vědět. Moc ráda to doplním. Vždyť to všechno tvořím především pro Vás :-)

Review of the e-shop
100%
100%
U
100%
Varied selection of goods Clear website Speed Packaging
100%
Gorgeous goods reasonable prices fast delivery to the box superb presentation of the package, beautifully wrapped, fragrant, gift
100%
Selection of the best cosmetics of the world and our brands, everything has a pure composition Beautifully packaged L e a h l a n i - Hawaiian cosmetics is absolutely the best (their fragrance, pure composition, worth it) J o u Jou - Croatian cosmetics TOP I will definitely buy again and try their other products
100%
Large selection of natural products, fast delivery.
90%
I can also discover other products from the news
100%
Great communication. A very pro-client approach that you don't see much of these days. Ecologically packaged.
100%
100%
Accurate advertising Orientation in the store Good description of the goods, including INCI on the website and on the product Healthy ingredients Quality product Packaging
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR