Pro život jako v bavlnce

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik použijete měsíčně hygienických produktů z bavlny? Odličovacích tamponů, dámských vložek nebo vatových tyčinek? A víte, že není bavlna jako bavlna? Pokud chcete mít doma to nejlepší pro celou rodinu, podívejte se s námi na značku Organyc.

Sáhněte raději po bio bavlně

Bavlna je v našich životech důležitá surovina. K pokožce je velmi jemná a hebká a díky struktuře jí umožňuje dýchat. Důležité je ale sledovat, zda má bio certifikaci. Tehdy máte jistotu, že nebyla ošetřena insekticidy a herbicidy, které se dostávají do jejích vláken. Zároveň při jejím zpracování nejsou používány žádné toxické látky. Bio bavlna je tak vhodná i pro naše nejmenší a nezatěžuje ani životní prostředí. Organyc nabízí produkty pro ženy a děti, které jsou vyrobeny právě ze 100% bio bavlny a jsou certifikovány ICEA a SOIL ASSOCIATION. Výhodou je i to, že obaly těchto produktů jsou rozložitelné a kompostovatelné.

Snadné odlíčení

Denně se líčí mnoho žen. Jemně a precizně nanášejí množství líčidel, které večer odstraňují pomocí vatových tamponů nebo odličovacích ubrousků. Mnohé z nich neobsahují čistou bavlnu, ale jsou směsí různých jiných látek. Ty mohou velmi citlivou pokožku podráždit a stejně tak neprospějí ani očím. Odličovací tampony z bio bavlny od Organyc jsou jemňoučké, měkké a skvěle sají. Vhodné jsou i pro citlivou pokožku a oceníte je každý den, nejen při odlíčení, ale také při čištění pleti. Skvělou alternativou i na cesty jsou Odličovací ubrousky na tvář. Vynikají nejen jemností, ale i přírodní parfemací. Odlíčíte nimi tvář i oči, protože jsou dermatologicky i oftalmologicky testované. 

Pro život jako v bavlnce

Potěší maminky i dětičky

Období, kdy žena přivede na svět dítě, je jedno z nejkrásnějších i nejnáročnějších v životě. Musí se naučit starat se nejen o to malé plačící klubko radosti, ale také pochopit své tělo, které prošlo obrovskými změnami v těhotenství i po porodu. Ženská prsa jsou v době kojení citlivá na různé podněty. Měkké a jemné Vložky do podprsenky kojící maminky velmi ocení, protože jsou citlivé v kontaktu s pokožkou, mají vysokou nasákavost a nepouštějí vlákna. Nejsou bělené chlorem a nenajdete v nich žádné plasty ani jiné škodlivé látky. Mateřské vložky po porodu jsou vhodné na denní i noční nošení a navrátí příjemný pocit pohody. Pro tu nejjemnější dětskou pokožku můžete vyzkoušet čistící ubrousky, které jsou vlhčené a velmi něžné na tvářičku i pokožku celého těla. Čistící vatové tyčinky jsou součástí asi každé domácnosti, tak proč je nemít v té nejzdravější podobě? Nejen pro Vás, ale i pro životní prostředí.

I menstruace může být příjemnější

Za svůj život žena spotřebuje okolo 10 000 tamponů nebo vložek. Je to velké množství hygienických pomůcek, které zatěžuje životní prostředí. Stejně tak ale i ženské tělo, protože běžně dostupné vložky a tampony mají několik dalších nevýhod, které si při koupi neuvědomujeme a působí na naše zdraví. Často jsou parfémované, bělené chlórem a obsahují umělé hedvábí a další látky, které mohou způsobit alergické reakce nebo podráždění pokožky. Značka Organyc si byla vědoma všech těchto věcí, a proto prodává stejně kvalitní, ale zdravější produkty. V nabídce najdete tampony i vložky pro slabší, střední i silnou menstruaci. Jsou neparfémované, vyrobené ze 100% bio bavlny bez obsahu plastu a bělené bez chlóru. Právě v tomto období je velmi důležitá také hygiena. Gel na intimní hygienu i Dámské hygienické ubrousky zajistí pocit čistoty a svěžesti bez podráždění.

Pro život jako v bavlnce

Review of the e-shop
100%
100%
Accurate advertising Orientation in the store Good description of the goods, including INCI on the website and on the product Healthy ingredients Quality product Packaging
100%
The package was beautifully wrapped and with a gift inside which made me very happy,thank you.
100%
Goods delivered quickly Excellent communication Gift with purchase Wide selection
100%
100%
Great selection of products at unbeatable prices Quick feedback on product inquiry Fast shipping Wonderfully packaged goods, left me impressed Small gift with order
This is not a disadvantage, but rather a recommendation - the QR code on the gift is illegible. It seems like a shame.
100%
90%
Always everything in order and delivered quickly
100%
Everything is absolutely perfect, from the goods to the communication + speed of delivery.
100%
Everything in order Speed Free personal collection
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR