REWINED CANDLES, inspirované vínem

✅ Když jsme se v našem obchůdku rozhodly rozšířit nabídku svíček, věděly jsme, že už nechceme jen tak ledajaké svíčky. Chtěly jsme něco víc. Hotový produkt, který by nesl nějaký příběh, který by měl nějakou přidanou hodnotu, který by zaujal na první pohled a který by tak trochu vyčníval z řady a byl jednoduše skvělý! Podařilo se to, v co jsme už ani nedoufaly. Našly jsme úplný poklad mezi svíčkami a tak vám můžeme s radostí představit Rewined Candles.

✅ Svíčky Rewined vypráví úžasný příběh, který začal v americkém městě Charleston v roce 2009. Za vším stojí jistý Adam Fetsch, který pracoval v restauraci, v níž mu každý den procházely rukama stovky prázdných lahví od vína. Adam začal přirozeně přemýšlet nad tím, jak by mohl nevyužité láhve dále použít a v tu chvíli se pomalu a jistě začal rodit nápad, který už můžete tušit. Lahve zkusil seříznout a využít pro výrobu svíček s vůněmi inspirovanými oblíbenými odrůdami vín.

✅ Svíčky v recyklovaných lahvích od vína zpočátku vyráběl u sebe doma a prodával na místním trhu. Unikátní spojení funkčního designu a vůní inspirovaných vínem se však brzy stalo hitem a svíčky Rewined začali vyhledávat prodejci v širším okolí a postupně po celém světě.  Každý vyrobený kus je originál, protože se dodnes vyrábí ručně. Můžete si tak být jisti, že máte doma skutečně jedinečné a osobité dílo, které navíc nádherně a dlouho provoní váš domov.

✅ Každá svíčka obsahuje pouze prvotřídní přírodní sojový vosk, díky němuž si můžete vychutnat naprosto čisté a nekonečně dlouhé hoření.

✅ Dobu hoření výrobce garantuje opravdu dlouhou. Svíčka vám bude dělat radost minimálně po dobu sedmdesáti hodin!

REWINED CANDLES, inspirované vínem ????

✅ V Rewined Candles šli ještě dál a rozšířili nabídku o originální vinné svíčky barrel, které jsou inspirované sudy, ve kterých víno dozrává a jsou tedy vyrobeny z přírodního akáciového dřeva.

 

REWINED CANDLES, nejoriginálnější svíčky, které známe!

 

✅ Dáváte před víny raději přednost míchaným drinkům? I na takové případy v Rewined Candles pomysleli a tak vznikla originální řada Coctail collection. Zvolíte mojito, margaritu, nebo snad negroni drink? :)

 

REWINED CANDLES, inspirované vínem ????

✅ A protože jsme obchůdek s přírodní kosmetikou, nemohly jsme nechat bez povšimnutí Rewined tuhá mýdla. Zamilovaly jsme si jejich jedinečnou a nápaditou vůni. To vše v úhledně zabaleném lněném papíru.

✅ Rádi byste pořídili příslušenství ke svíčkám Rewined? Originální zápalkybavlněné sáčkyzhášedla, nebo stylové nůžky na knot? Vše u nás v obchůdku snadno najdete a pořídíte :)

✅ JEDNA ZAJÍMAVOST KE SVÍČKÁM: Víte, jak poznáte tu jedinou a pravou svíčku Rewined Candles od napodobenin? Podle toho, že žádná ze svíček nikdy není stejná. Každý jednotlivý kus je unikát vyrobený ručně a s láskou. Ruční prací totiž vznikají náhodně drobné nerovnosti a úlomky v místě řezu. Stejně tak vůně a kvalita svíček je zřejmá na první přičichnutí. Jednoduše, když jednou vyzkoušíte Rewined svíčku, už nikdy nebudete chtít jinou! :)

✅ NÁŠ TYP: Dohořením svíčky její život nekončí. Zůstane vám kvalitní obal, který můžete dále využít, například jako vázu, květináč, nebo stojánek na tužky. Nápadů na využití je mnoho, záleží jen na vaší představivosti :)

Review of the e-shop
100%
100%
U
100%
Varied selection of goods Clear website Speed Packaging
100%
Gorgeous goods reasonable prices fast delivery to the box superb presentation of the package, beautifully wrapped, fragrant, gift
100%
Selection of the best cosmetics of the world and our brands, everything has a pure composition Beautifully packaged L e a h l a n i - Hawaiian cosmetics is absolutely the best (their fragrance, pure composition, worth it) J o u Jou - Croatian cosmetics TOP I will definitely buy again and try their other products
100%
Large selection of natural products, fast delivery.
90%
I can also discover other products from the news
100%
Great communication. A very pro-client approach that you don't see much of these days. Ecologically packaged.
100%
100%
Accurate advertising Orientation in the store Good description of the goods, including INCI on the website and on the product Healthy ingredients Quality product Packaging
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR