Seznamte se, JO BROWNE

Jsme moc rády, že v našem obchůdku můžeme přivítat novou značku JO BROWNE Ireland. Joanne zakladatelka této značky se v roce 2016 rozhodla následovat svůj sen a vášeň pro přírodní kosmetiku. Jejím cílem je vyvíjet prémiové produkty přirozeným a udržitelným způsobem.

Mezi produkty JO BROWNE najdete péči o pleť, luxusní péči o tělo, difuzér s aroma oleji a k nejnovějším přírůstkům patří bambusové ložní prádlo. Produkty jsou baleny převážně do skleněných obalů s bambusovými doplňky, tak aby obaly byly co nejvíce šetrné k životnímu prostředí. Přísady, které jsou použity, jsou zcela přírodní a vše je vyráběno a plněno ručně ve výrobně v Hacketstownu.

My jsme se do produktů zamilovaly nejen na první pohled, ale i na první přivonění. JO BROWNE Vás uchvátí vlastní Signature vůní, kterou najdete u všech produktů péče o tělo a pleť a dále jako jeden z blendu do difuzéru.

A o jakých produktech se vlastně bavíme ?

Luxusní body scrub

Jak již název vypovídá a nepřehání, jedná se opravdu o velmi luxusní záležitost. Nejen, že scrub voní jejich hlavní dominantní vůní Signature, ale jeho konzistence je jemná, vláčná a zároveň hrubá, tak jaká je u scrubu žádoucí. Vaše pokožka po něm zůstane úžasně voňavá a hlavně hebká a vyživená. Pokud již nebudete chtít použít žádný další krém nebo olejíček, přesto Vaše pokožka zůstane jemně krémová.

Seznamte se, JO BROWNE

Pleťové sérum

Pleťové sérum s extraktem z bambusu a bezinky, opět s jedinečnou vůní Signature. Sérum pleť ochrání proti stárnutí, vyživí ji a hydratuje. Je vhodné pro všechny typy pleti.

Seznamte se, JO BROWNE

Luxusní tělový olej

100% přírodní tělový olej s exotickým mangostanovým olejem. Mangostan, známý také jako „Královna ovoce“, pokožku hydratuje, regeneruje a zvláčňuje. Opět doplněn o nezaměnitelnou vůni Signature.

Seznamte se, JO BROWNE

Čistící balzám na obličej

Olej z kamélie je považován za zázračný, protože má velké množství kosmetických a léčivých účinků. Vyživuje a revitalizuje jemnou, suchou pokožku, posiluje její obranyschopnost, doplňuje pokožku životně důležitými živinami a zanechává ji tak hedvábně hladkou a pružnou. Balzám slouží k čistění pleti, ale stejně tak jej můžete dvakrát týdně vmasírovat do čisté pokožky po dobu 5 minut, abyste si mohli plně vychutnat výhody tohoto úžasného balzámu.

Seznamte se, JO BROWNE

 

JO BROWNE nabízí ještě mnoho dalších jedinečných produktů, které stojí za to také vyzkoušet a nezapomeňte je omrknout :-)  

Seznamte se, JO BROWNE

Seznamte se, JO BROWNE

Seznamte se, JO BROWNE

Seznamte se, JO BROWNE

Seznamte se, JO BROWNE

Seznamte se, JO BROWNE

Review of the e-shop
100%
speed, seriousness, gift in the package :-)
100%
Fast delivery
100%
Great selection, fast delivery.
100%
100%
100%
100%
U
100%
Varied selection of goods Clear website Speed Packaging
100%
Gorgeous goods reasonable prices fast delivery to the box superb presentation of the package, beautifully wrapped, fragrant, gift
100%
Selection of the best cosmetics of the world and our brands, everything has a pure composition Beautifully packaged L e a h l a n i - Hawaiian cosmetics is absolutely the best (their fragrance, pure composition, worth it) J o u Jou - Croatian cosmetics TOP I will definitely buy again and try their other products
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
PPL
Čeština
cz
English
en
EUR