Welcome to our new brand of Czech natural cosmetics Cannor ❤️

Šikovní pomocníci od Everyday Minerals

Najít kvalitní štětce na líčení se mi dlouho zdálo jako velký problém. Běžně dostupné v drogeriích mi nevyhovovaly vůbec. Byly celé umělé, nepříjemné na dotek a časem to bylo ještě horší. Byly poměrně levné a tak jsem se ani ničemu nedivila. Pak jsem objevila štětce od Everyday Minerals, které jsou ekologičtější alternativou těch běžně dostupných.

Plochý štětec Flat Top

V dnešním článku Vám ukážu tři štětce, které jsou jako stvořené pro nanášení tekutých a sypkých produktů jako je make-up, minerální make-up nebo pudr. Jsou to věci, bez kterých z domu nevyjdu a za těch několik let jsem se naučila pár triků, jak si dopomoci k dokonalému líčení. Jedním z nich je právě kvalitní štětec. Začnu štětcem Flat top, který si mě získal nejvíce. Výrobce uvádí, že tento plochý štětec je ideální pro nanášení minerálního make-upu a minerálního pudru. Štětec je 100% veganský a netestovaný na zvířatech. Rukojeť je vyrobena ze 100% obnovitelného bambusu. Syntetické štětiny jsou husté, jemně plyšové a zaručí tak bezchybné krytí s minimálním úbytkem pudru. Celková délka štětce je 10,5 cm a délka štětinek 3 cm. Zamilovala jsem si ho pro několik věcí. První z nich je, že je nádherně hustý a jemný. Díky tomu se s ním dobře líčí. Další věcí, pro kterou ho mám ráda, je jeho krátká rukojeť, která mi vyhovuje. Mám pocit, že je to mnohem jednodušší a rychlejší než s rukojetí delší. Dokonce si říkám, že už jiný ani nechci. Používám ho na tekutý make-up, který perfektně zapracuje do pleti bez šmouh, fleků nebo mapek. Snadno se jím nanese i pudr nebo minerální make-up. Po každém praní štětec vypadá jako nový a je znovu čistý a jemný. Navíc se pere velmi snadno - naneste jemný vlasový šampon na navlhčené štětiny štětce, napěňte a opláchněte pod tekoucí vodou. Uhlaďte štětiny v jednom směru, položte na čistý ručník a nechte přirozeně uschnout. Tento štětec nahradil od ledna 2020 vylepšený Plochý štětec Extraordinary Flat Top

 

Šikovní pomocníci od Everyday Minerals

Kabuki štětec s krátkou rukojetí Eco Botan

Kabuki štětec s krátkou rukojetí považuji za malé umělecké dílo. Inspirací pro tento neuvěřitelně jemný štětec s bohatými hustými štětinami jsou tradiční japonské štětce, které používali umělci kabuki divadla. Celková délka je 7 cm, délka štětinek 4 cm. Je to nezbytná pomůcka pro vytvoření dokonalého make-upu. Profesionální štětec Kabuki má zaoblený tvar a právě ten umožňuje krouživými pohyby nanést potřebné množství minerálního make-upu. Široká rukojeť skvěle padne do ruky a se štětcem se tak dobře pracuje. Výsledkem bude hladká vrstvička na pleti. Minerální make-up můžete navíc snadno vrstvit. S tímto štětcem efektivně nanesete i kompaktní pudr. Já ho zbožňuju na aplikaci pudru. Stačí pár tahů a líčení dostane matný finiš. Nosím ho v kosmetické taštičce a zachrání situaci vždy, když se můj nos leskne.

Šikovní pomocníci od Everyday Minerals

Kabuki štětec s dlouhou rukojetí

Kabuki štětec s dlouhou rukojetí je univerzálním pomocníkem, který s Vámi může cestovat a zachránit nejednu situaci. Líbí se mi, že je lehký a příjemný na dotek. Pomůže Vám při nanášení tvářenky, minerálního make-upu či pudru. Prodloužená rukojeť umožní vyšší obratnost při líčení, zaoblená špička nabere pigment a husté štětiny zajistí rovnoměrnost při nanášení minerálního líčidla. Celková délka je 11 cm, délka štětinek 4 cm. Štětec je huňatý a zcela snadno se s ním nalíčíte. Vyhovuje mi na nanášení pudru nebo tvářenky. Kabuki s krátkou rukojetí mi přijde bohatší a o něco vhodnější na minerální make-up. S tímto snadno nanesete pudr a zafixujete líčení.

Šikovní pomocníci od Everyday Minerals

Tyto tři štětce jsou základní výbavou a nalíčíte se jimi bez problémů a chybičky. Pokud preferujete tekutý make-up, podívejte se na Flat Top štětec. Pokud milujete minerální make-up, myslím si, že kabuki s krátkou rukojetí je na něj úplně skvělý. Pokud chcete nanést pudr, tvářenku, bronzer nebo rozjasňovač, kabuki s dlouhou rukojetí pomůže na jedničku. V dalším článku si řekneme pár tipů na konturování a použití tvářenky s dalšími štětci od Everyday Minerals.

Review of the e-shop
90%
Always everything in order and delivered quickly
100%
Everything is absolutely perfect, from the goods to the communication + speed of delivery.
100%
Everything in order Speed Free personal collection
100%
Speed
100%
one of the things I ordered was a lavender water bomb and I have to say that I've never had anything more fragrant at home. Not to mention the rosemary hair oil.
100%
Speed of processing Communication
100%
Incredibly fast delivery Quality products Reliable shop
100%
fast delivery, package with cosmetics beautifully packed :)
NIC
100%
Great cooperation, fast order processing, great satisfaction
100%
Fast delivery with love and care
We send packages as if they were a gift for our loved ones
Everything you need in one place
We will be happy to help you with your order
Free shipping over 250 Eur
Get free shipping on your order
Free sample with every order
As a gift we always pack you a sample
Wide selection
We offer more than 50 brands
Krásná Každý Den s.r.o.
Ke Zvoli 783
25241 Dolní Břežany
Česká republika
Business Reg. No.: 05080720
VAT ID: CZ05080720
Mastercard
PayPal
ThePay
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
DHL
GLS
Čeština
cz
English
en
EUR